PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823076}

Rajskie wzgórza

Paradise Hills
5,1 3 137
ocen
5,1 10 1 3137
Rajskie wzgórza
powrót do forum filmu Rajskie wzgórza

Fabularny...

ocenił(a) film na 1

badziew. Nudaaaaaaaaaaaa i bzdurnota do potęgi. Szkoda czasu. Że też Milla się w taką kiszkę wkręciła...

dzyniu88

Przecież 90% filmów Milli to gnioty pokroju „Rajskich Wzgórz”. Tutaj natomiast wspięła się na wyżyny nieudolnego aktorstwa. Scena w której zostaje zabita przez Roberts to apogeum żenady. Już dawno tak się nie uśmiałem.

IronMannn

Powiedziałbym, że 100%. Jeszcze nie widziałem dobrego filmu z jej udziałem i pewnie w tym życiu (moim lub jej) już nie zobaczę. Zresztą nawet jeśli był taki film (a nie pamiętam), to na pewno nie była jej zasługa.

zulu88

Chwalisz się czy żalisz? Zapewne obejrzałeś wszystkie filmy z udziałem Jovović i oglądasz kolejne tylko po to chyba, żeby zobaczyć czy są równie słabe jak poprzednie. Hahaha, niezła polewka z takich troli. Z sensem czy bez oby tylko coś napisać.

oxygen78

Ani chwali ani zali, wyraza swoja opinie na temat tej - bylo nie bylo - kiepskiej aktorki i tyle. To ze ma ladna buzke nie czyni z niej automatu dobrej aktorki.

ocenił(a) film na 5
IronMannn

Szkoda, że jej więcej nie dali scen, gdzie się zżywa z główną bohaterką, gdzie jest ciepła i miła i faktycznie stara się jej pomóc i zrozumieć. Mila potrafi grać, o ile nie musi robić takiej teatralnej złości i wcielenia zła wszelkiego. To jest problem tego filmu, że te relacje między bohaterami są sztuczne, pośpieszne i przez to mało wiarygodne.

A scena śmierci to absolutnie padaka. Mniejszego nożyka chyba nie było, zaraz se sam wbiję taki w klatę by zobaczyć, czy to w ogóle może krzywdę zrobić.

dzyniu88

Milla. Na pewno lepiej niż w Hellboy 2019.

papilonolipap

Muszę obejrzeć Hellboya skoro mówisz że tam jest jeszcze gorzej! Mam nadzieję że ubawie się conajmniej tak dobrze jak na końcówce „Rajskich Wzgórz”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones