PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 83 000
ocen
7,2 10 1 83000
7,5 30
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Świetne, świetne!

ocenił(a) film na 9

Aż specjalnie musiałem wejść i napisać :D Fantastyczna bajka. Omijałem ją wielkim łukiem, bo myślałem, że kolejne dno do zarobienia pieniędzy, a tu taki szok :O 9/10 :3

ocenił(a) film na 9
blazzejm

Zgadzam się, film animowany godny polecenia :)

blazzejm

Perełka wśród najnowszych animacji :D Okrutnie się ubawiłem podczas seansu, zwłaszcza oglądając terapię grupową negatywnych postaci :D (a Wandelopę najchętniej wyciągnąłbym z ekranu i zabrał ze sobą do domu ;P )

ocenił(a) film na 8
Dzin_4

Dokładnie na przestrzeni ostatnich lat ciężko o tak dobrą animację ( chodzi tylko o USA ) , obok bym umieścił Mary and Max i Jak wytresować smoka. I chyba na tyle bardzo dobrych tytułów ostatnich lat. Młodsi widzowie raczej nie poczują tego klimatu, jeśli nie znają tamtejszych gier. Pixele bity, łezka się w oku kręciła. Myślałem, że to będzie tandeta o grach video a tu zaskoczenie. Trosze dziwi mnie tak niska ocena, na imdb ma 7,8. Zawsze znajdują sie znawcy zaniżający ocene z powodów takich jak " nieodpowiednie słownictwo - sorry to animacja nie bajka Disney, czy podział charakterów na dobrych i złych, ktoś napisał, że piosenka nieodpowiednia - a co tam że Rihanne puszczali w radiu bez żadnej cenzury na słowie "shut up". Śmieszy też argument, iż bajka jest przewidywalna - no to niestety nie jest thriller.

Polecam oglądać wersje eng, z napisami.

"Baczność. FPS idzie ! - nie wiem czemu ale rozwaliło mnie to :)

ocenił(a) film na 7
blazzejm

Racja jest MEGA!!! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones