PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 906
ocen
7,2 10 1 82906
7,5 29
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Świetne! Ale..

ocenił(a) film na 8

... no właśnie... o to całe "Ale" się rozchodzi. Zacznijmy od tego że film jest bardzo dobry i wart obejrzenia bez względu na wiek. Znam ludzi co to oglądają go z własnymi z dziećmi bez przymusu - nie lubiąc bajek dodam. Zatem o co się rozchodzi z tym Ale? Ano to że oglądając ten film czujemy niewykorzystany potencjał! Prawa licencyjne są? Są! Ale na kilka sekund czy co? Postacie z innych gier pojawiają się na krótko i to za krótko! W pewnym momencie widzimy rozdzielenie jednego wątku na kilka. Jakby twórcy nie wiedzieli na czym się skupić. I ta zbieżność z inną bajką... Shrekiem! Ogólnie dla mnie świetny film, ale mogło być jak ze Shrekiem genialnie! Dlatego to Ale. Czy warto obejrzeć? Jak najbardziej. CZekam na dwójeczkę!

ocenił(a) film na 9
AKlR4

Ja żadnych "ale" prawie nie mam. Nawet podniosłem dziś tej niesamowitej bajce ocenę +1, bo jest totalnie oryginalna i wciągająca. Jedyne "ale" to fakt że premiera dwójki zapowiedziana jest dopiero na 2018 rok. ;)

ocenił(a) film na 10
natan_

Ma być o Internecie :D

AKlR4

Ja oglądałem niedawno na TVN ten film i mnie jednak wcale nie przekonywał od początku, że miałem ochotę to wyłączyć. Już lepsze co jest z postaciami z gier na ATARI to serial animowany "Saturday Supercade" wyprodukowany w latach 80-tych, który można zobaczyć tylko w angielskim oryginalnym Dubbingu

ocenił(a) film na 8
Grobir001

Co kto lubi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones