PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 956
ocen
7,2 10 1 82956
7,5 30
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Antyfani Vandellope

ocenił(a) film na 8

Ciekawi mnie o co w tym wszystkim chodzi. Fajna animacja dla całej rodziny. Wg mnie naprawdę udana. I o ile jedne postacie mogą się podobać bardziej lub mniej to już zupełnie niezrozumiałym jak dla mnie jest hejting którejkolwiek z postaci. A co więcej wypisywanie o tym pod każdym możliwym tematem tutaj O_o

użytkownik usunięty
patus1111

A dla mnie niezrozumiałe jest to, czemu, kiedy ktoś wyraził swoje zdanie na temat Wandelopy "Nie lubię jej", to pewien fan napisał mu "Nie zesraj się". Od tego się wszystko zaczęło ;)

użytkownik usunięty

Co nie znaczy, że bronię tych, którzy spamują postami w stylu "ANTY WANDELOPA" itd., jak i fanów, którzy piszą antyfanom "Pier****nijcie się w cycki" :<

ocenił(a) film na 8

Dobrze. Tylko po co być antyfanem jakiejś postaci? Po co tracić energię na coś tak nieistotnego? I skoro Wandelopa, jak ją zwiesz, tak Ci psuła film to jakim cudem dostał on od Ciebie 10?

PS. Ja też czasem nie lubię, denerwują mnie postacie (z tym że w filmach, serialach), aczkolwiek poza wyrażeniem swojej opinii na tym się kończy. Wtedy jednak na pewno nie ocenię obrazu na arcydzieło

użytkownik usunięty
patus1111

Ponieważ mam do tego filmu wielki sentyment. A skoro nie lubię Wandelopy (tak się nazywa w polskiej wersji ;) ;) ), nie mam zamiaru się nią przejmować, gdyż dla mnie jest "zerem", "nikim", że tak się wyrażę. Ja nie flooduję postami i nie zamierza się z nikim przekłócać, co innego poniektórzy tutaj fani i antyfani...

PS. A ktoś denerwuje cię w Ralphie? Masz może jakąś ulubioną postać?

ocenił(a) film na 8

Ulubioną jest oczywiście Ralph. Za to najsłabszy jak dla mnie Felix. W mojej ocenie nic praktycznie nie wnosi do filmu.

użytkownik usunięty
patus1111

Ja wolę Felixa od Ralpha, nie wiem nawet czemu.

użytkownik usunięty

A poza tym ja nie jestem jedną z tych hejterek, które wszędzie obrażają fanów Wandelopy, floodują postami i trollują, np. "WANDELOPA TO **** ZNISZCZYĆ JĄ!!!". Ja w przeciwieństwie do nich POTRAFIĘ się normalnie komunikować i wyrażać swoje zdanie. Ech, szkoda że nikt tego nie zauważa...

I nie, nie dopiszę tutaj "ANTY WANDELOPA!!!" -_-

ocenił(a) film na 9
patus1111

Też nie rozumiem, po co wszędzie trąbić o tym, jak się strasznie nienawidzi Wandelopy. Jakby nie wystarczyło 1 raz napisać ,,nie lubię jej", tylko robić tysiące tematów z tysiącem wyzwisk na nieistniejącą dziewczynkę.

użytkownik usunięty
Chantoria

No a ja też nie rozumiem po co ciągle trąbić o tym że się ją lubi....
Ech, znowu zaczynamy :P

ocenił(a) film na 8

Oznajmianie światu czegoś co nas zachwyca jest dużo bardziej naturalną i zdrową postawą od wszechobecnego "antyfaństwa"?, "hejtingu". Taka moja skromna opinia

Cieszmy się z rzeczy które nas cieszą, olewajmy, zapominajmy te które nas denerwują. I życie staje się prostsze ;)

ocenił(a) film na 9
patus1111

Zgadzam się :D

użytkownik usunięty
Chantoria

Ale skoro fani mogą mówić jak to ją kochają to antyfani też mogą mówić jak jej nienawidzą!

ocenił(a) film na 9

Ale, tak jak to zauważył/a patus1111, lepiej zapomnieć i olać rzeczy, które nas denerwują a cieszyć się tym, co się lubi. Kogo lubisz w tej bajce ? Króla Candy, tak ? W takim razie podkreślaj, jak bardzo jego lubisz, a nie prowadź bezsensownych dyskusji z fanami Wandelopy. To tylko denerwuje obie strony ;)

użytkownik usunięty
Chantoria

Masz absolutną rację. :)

ocenił(a) film na 10
Chantoria

To nie bajka lecz film animowany :P

ocenił(a) film na 9
AdeMi

Czasem mi się myli :/.

ocenił(a) film na 10
Chantoria

Zdarza się :D

ocenił(a) film na 9

Ja nie trąbię, że ją lubię. Za to Ty pod każdym tematem który jest o niej musisz podkreślać, jak bardzo jej nie lubisz. Faktycznie, znowu zaczynamy :P.

użytkownik usunięty
Chantoria

Ja nie trąbię, że jej nie lubię, tylko odpowiadam na zaczepki fanów lub antyfanów. :)

ocenił(a) film na 9
patus1111

Ja, i po co się ciskać, a jak ja nie lubię ani Wandelopy (czy tam Vanelopy) ani Turbo to co? Wszyscy mnie hejtować będą? Wątpię. Skończcie to już, bo trwa to prawie rok i niczego dobrego raczej nie przyniosło. -_-

ocenił(a) film na 10
Bajster

Za pięć miesięcy miną dokładnie dwa lata... No to ciągnięmy trzeci rok :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones