PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 938
ocen
7,2 10 1 82938
7,5 29
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Niby kolorowo, niby nintendowo itp itd, ale ogólnie bardzo skomplikowane postacie. Bez wątpienia do oglądania dla dzieci, ale tylko z rodzicami, gdyż wiele spraw trzeba wytłumaczyć dzieciakom (mam na myśli 4+).

bartek26tm

Właśnie ja się zawiodłam, w połowie filmu uświadomiłam sobie, że to przecież dla dzieci. Przede wszystkim cały motyw z tą usterką. Kiedy król opowiedział Rallphowi, dlaczego ona nie może brać udziału w wyścigu byłam zaskoczona. Więc on nie jest taki zły, ma rację, nie każdy się do wszystkiego nadaje, czasami trzeba zrezygnować z nierealnych marzeń. Zadumałam się nad sprawiedliwością świata i mądrością tej bajki, po czym szybko mnie wybudzono ogromnie banalnym rozwiązaniem i przesadnie przesłodzonym happy endem.

Naavy

Dla dzieci 4+ to się kubuś puchatek nadaje a nie ta bajka. W jakim wy świecie żyjecie ludzie ???

ocenił(a) film na 7
mojzesz622

No niekoniecznie. Kolega RetroSZPUNTAfan otwiera retro sprzęty i gry i zapoznaje z tym swojego najmłodszego syna a dzieci szybko stają się pojętne.

ocenił(a) film na 7
bartek26tm

Pokazać dzieciom kanał MGR Zygadło na YouTube, on wszystko wytłumaczy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones