PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 83 000
ocen
7,2 10 1 83000
7,5 30
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Rewelka

ocenił(a) film na 10

Film arcydzieło Już z 4 razy oglądałem i nie znudziło mi się.Film dla całej rodziny dla dzieci i dla
dorosłych mam nadzieje ,że w końcu zostanie przerwany ten stereotyp ,że jak film animowany to
tylko dzieci Niektórzy mówią,że brakowało humoru Może jest w tym trochę racji,ale fabułą film
nadrabiał.Szkoda tylko ,że film nie dostał Oscara bo bardziej zasługiwał na nagrodę niż
''Księżniczka Disneya'' .

ocenił(a) film na 10
ari12345

Masz rację dobry człowieku

ocenił(a) film na 8
ari12345

10 nie dałem bo to jakby nie patrzeć, nie arcydzieło, ale faktycznie jest w tej animacji coś co sprawia, że człowiek ma ochotę oglądać to raz za razem. Bardzo przyjemna produkcja.

ocenił(a) film na 8
shido89

Pierwsze primo; Ralph jest Disneya, a nie Merida(Pixar, który jest frakcją, że tak to ujmę, Disneya). Drugie primo; gdy były Oscary to byłem za Meridą, bo bardzo mi się podobała jako film ijako animacja, ale po obejrzeniu Ralpha pojawił się duży problem, bo to jest naprawdę dobry film i nie wiem, czy przypadkiem nie lepszy od Meridy. Tak czy owak któryś z nich na pewno zasłużył na Oscara, a dla mnie oba mogłyby go otrzymać(oczywiście jest to niemożliwe).

ocenił(a) film na 7
ari12345

a ile masz lat? 13? no w takim wieku to może być arcydzieło dla ciebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones