PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9072}

Raport Pelikana

The Pelican Brief
7,2 59 528
ocen
7,2 10 1 59528
5,9 8
ocen krytyków
Raport Pelikana
powrót do forum filmu Raport Pelikana

... łaskawie uzasadni swoje 4 gwiazdki?

ocenił(a) film na 7
h3b4n

Chłopina grał w węża na telefonie podczas seansu, nie nadążył za fabuła

ocenił(a) film na 8
krzy00

Za wężem nawet nie nadążył :)

krzy00

no tak grał w węża, bo nie zgadzasz się z jego oceną. Logiczne.

h3b4n

Mam wrażenie że u Pana Gabriela oceny są dawane zupełnie na odwrót. Jak widzę że ten Pan ocenił coś nisko, to wiem że w 98% przypadków warto obejrzeć te filmy! Ja nie wiem co ci krytycy oceniają, ale najczęściej mam wrażenie że ludzie na forum i krytycy oglądają różne filmy.

ocenił(a) film na 6
Steve95

To idealny przykład, doskonały wręcz, że nie wiadomo dlaczego ktoś zostaje "krytykiem".

dobrypiatek

Bo jest za durny, aby zostać majstrem/deweloperem na budowie. Taki deweloper (reżyser) buduje domy wkładając na to pieniążki głównie producenta, a czy komuś się zechce takowy dom potem kupić to już problem dewelopera. Tak zwany "krytyk filmowy" jest w tym układzie kimś znanym, najlepiej modnym na salonach jak Raczek, kogo wynajmuje jakaś gazeta, aby oceniał TWÓJ (kupującego bilet na film!) prywatny gust. A więc jednemu podobają się balkony małe, drugiemu dłuższe, domy zielone, drugim różowe, ale to Ty wydając swoje pieniądze masz prawo decydować, co kupujesz, a nie jakiś obcy, który nawet na oczy Cię nie widział i będzie arbitralnie sugerował, że domy pomalowane na zielono są "na topie", "trendy", europejskie", a na czerwono to wstyd w takim mieszkać. Ot co!

h3b4n

Bo jakiś anon nalega xD

ocenił(a) film na 4
h3b4n

Bo to bardzo nudny i głupi film. Mi kompletnie nie przypadł do gustu. Lubię sensacyjne kino akcji, ale tu mamy naiwne sceny z wmuszonym thrillerem, jednocześnie z zachowaniem w miarę intrygującej fabuły. Wyszedł głupi film.

ocenił(a) film na 6
h3b4n

Niestety, jest tak z większością ocen. Szkoda, że nie można sobie odznaczyć, których ocen krytyków człowiek nie chce oglądać, jak ze znajomymi.

ocenił(a) film na 9
h3b4n

Im niżej ten pseudokrytyk ocenił film tzn ze zwykły Kowalski może spokojne dać ocenę x2 . Film oglądałam x lat temu, ale fabułę pamiętam jak z resztą wiekość filmów z lat 90.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones