PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9072}

Raport Pelikana

The Pelican Brief
7,2 59 578
ocen
7,2 10 1 59578
5,9 8
ocen krytyków
Raport Pelikana
powrót do forum filmu Raport Pelikana

Raport Pelikana

ocenił(a) film na 1

Strassssssznie nudny film po obejrzeniu go zadałem sobie pytanie - tylko tyle, niemozliwe, że było tyle szumu o taką chałe. Roberts z minuty na minute wygląda coraz gorzej a akcja, nie akcji tu nie ma. Wogóle szkoda czasu i oczu.

ocenił(a) film na 10
mash

W kwestii Twojej wypowiedzi powiem tak. Czytałem, jak i oglądałem kilka razy zarówno książkę, jak i film wniosek z tego mam taki, że film zrealizowano po mistrzowsku.
Z sacunkiem

ocenił(a) film na 6
krysadi

Ale jeśli ktoś ma inne zdanie, to trzeba je uszanować, a nie wmawiać, film był dobry.
Ja uważam, że film był średni, a niektóre sceny nieco kiczowate (według mnie).
6/10

KaladzeKSG

Tak sobie przeglądam i zadaję sobie pytanie - czy Krysadi nie uszanowała zdania masha i wmawia na siłę, że film jest dobry?

ocenił(a) film na 7
KaladzeKSG

Różnica zdań-ok, ale jeśli ktoś daje takiemu filmowi 1 to świadczy tylko o nim i jego kompletnej ignorancji. Nawet 3 bym jeszcze zrozumiała, ale widocznie masochistów nie brakuje.

KaladzeKSG

szczerze to nudnawy troche rzeczywiscie byl i niektore sceny byly kiczowate to jest prawda, film niezly

ocenił(a) film na 8
mash

Totalnie się nie zgadzam.Uważam podobnie jak krysadi,że film był zrealizowany po mistrzowsku.Genialna fabuła na podstawie książki Grishama,świetna ścieżka dźwiękowa,jedna z najlepszych ról Roberts,jakie widziałem(którą zawsze utożsamiałem z romansidłami),wiele chwil,w których nie wiesz co się wydarzy.Trzymał w napięciu od początku do końca,a to że nie było tam rozwałki na maksa to już inna sprawa.Zupełnie inne kino sensacyjne niż obecnie,gdzie trup ściele się gęsto,a efektów specjalnych jest nawalonych tyle,że chce się rzygać. W tym przypadku w cale nie wypowiadam się w sposób, który miałby oznaczać brak szacunku wobec zdania innych.Po prostu się nie zgadzam i tyle.Dla mnie mocne 8 na 10.Polecam,bo to bardzo solidnie zrealizowany film.Poza tym,gdzie w wypowiedzi krysadi masz brak szacunku do wypowiedzi masha?To nie jest wmawianie,tylko wyrażenie swojej opinii.

ocenił(a) film na 7
flaga87

Pełna zgoda i poparcie. W "Raporcie" skorzystano np.z patentu filmów lat 40 i 50, nie pokazywano dokładnie scen morderstw, ale emocje i tak były silne i - rzekłbym - na wyższym poziomie. Także muzyka - nieraz dyskretna, więc trudna dla niektórych do zapamiętania - znakomita, ilustracyjna, ale zróżnicowana, operująca przyciszeniem, rytmem.

ocenił(a) film na 5
Wydmin

emocje? jakie emocje? Nic w tym filie się nie działo, co by wpływało na emocje. Sceny zabójstw kompletnie nudne i przewidywalne, a sceny akcji tak bezsensowne, że niemal śmieszne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones