PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789732}
6,5 92
oceny
6,5 10 1 92
ReLIFE
powrót do forum filmu ReLIFE

Bezrobotny absolwent otrzymuje propozycję udziału w jednorocznym eksperymencie mającym zmienić jego nastawienie do życia, który polega na odmłodzeniu go o 10 lat i wysłaniu do szkoły średniej. Po tym okresie powróci do swego rzeczywistego wieku, a wspominania o nim zostaną wymazane z pamięci osób które go spotkały. Tylko czy na pewno on jest głównym obiektem tego doświadczenia?

Może moja opinia jest trochę na wyrost, ale sądzę, że taki eksperyment reLIFE bardziej by pomógł w dzisiejszych czasach niż zwykły psycholog. Trochę nietypowa mundurkowa produkcja, z początku też wydawała mi się trochę głupkowata, ale później wszystko się zmienia i film okazuje się naprawdę dobry. Po raz kolejny Japończycy świetnie ukazują okres młodości, który niestety szybko mija. Nieprzypadkowo główny bohater został cofnięty do czasów liceum. U nas za "najlepszy" okres w życiu podobno uważa się studia. W Japonii jest to liceum. Bardzo fajna chemia się wytworzyła między aktorami, super się ich oglądało. Chyba jeden z lepszych Japońskich filmów szkolnych roku 2017. Bardzo mnie cieszy, że po już wielu latach oglądania przeze mnie tego gatunku Japończycy nadal miło mnie zaskakują i filmy te są nadal na poziomie, czego nie mogę powiedzieć niestety o kinie z Chin czy Korei.

użytkownik usunięty
Damar3478

Zgadza się. Młodość jak fajna przygoda, szybko mija.

a to widziałaś? -
http://www.filmweb.pl/film/Heroine+Shikkaku-2015-740702

Nie widziałEM ;p ale dodam go sobie do obejrzenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones