PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877903}

Rebelia

American Insurrection
3,5 95
ocen
3,5 10 1 95
Rebelia
powrót do forum filmu Rebelia

ale nie warto oglądać dla samego filmu, bo to bardzo słaba propagandówka. Czas filmu można sobie wypełnić czytając komentarze użytkowników na IMDB. To znaczy "recenzje użytkowników" bo IMDB już pousuwało wszystkie normalne komentarze zostawiając tylko "recenzje", których nie można łączyć w wątki jak zwykłe komentarze. Pomimo tego te "recenzje" dają dość dobry przegląd krajobrazu poprawności politycznej w USA.

2/10 za płycizny scenariusza, choć rzemieślniczo ten film jest 3/10 do 4/10.

ocenił(a) film na 9
Wujek_Sylwek

Jak widać po komentarzach, to nie propagandówka, lecz realne zagrożenie.

ocenił(a) film na 2
wuduxyab

> Jak widać po komentarzach, to nie propagandówka, lecz realne zagrożenie.

Uch, och... Aż sobie zacytowałem dla potomności. Mamy widza, dla którego dowodem "realności zagrożenia" są komentarze użytkowników przemycone na witrynę internetową należącą do wielkiego koncernu, który aż tak się boi własnych użytkowników, że zablokował im możliwość normalnego komentowania.

ocenił(a) film na 9
Wujek_Sylwek

Uch... mamy paranoika, który nawet nie wie o komentarzach na jakiej stronie piszę, tylko w swej wyimaginowanej krainie umieszcza je tam, gdzie mu wygodnie.

ocenił(a) film na 2
wuduxyab

Muszę Ci przyznać, kolego, że bardzo rozśmieszyłeś mnie tym komentarzem.

ocenił(a) film na 9
Wujek_Sylwek

No proszę. A nawet nie wiesz, jakie salwy śmiechu wywołałeś u mnie swoim tendencyjnym "czytaniem" pod z góry przyjętą tezę ;-)

Wujek_Sylwek

Czyli tak jak u nas totalsi w imię tolerancji równości i miłości nakazują, zakazują itp..

ocenił(a) film na 9
UpadIy_Widz

A cóż takiego wyimaginowani totalsi ci nakazują? Czego to niby ci zakazują? Bycia człowiekiem, a nie bydlęciem, nikt ci nie zakazuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones