PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40671}

Rekin z Bora Bora

Beyond the Reef
5,3 83
oceny
5,3 10 1 83
Rekin z Bora Bora
powrót do forum filmu Rekin z Bora Bora

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 4

w cztery lata po premierze filmu spielberga łasy na laury dino de poczyna rehabilitować rekina.. pomysł tyleż szalony co nieprzyzwoity, wykonanie jeszcze gorsze!

Westernik

Dino de Laurentiis Cinematografica to największa bandytierka, bo chciwie na publiczne pieniądze zerka Jak tak patrzę to cyniczni i złośliwi Głupi, pasożyty, insekter, nowotwór na organizmie żywym. Laurentis kradnie zasada jest taka Synekura tego typu warta jest siusiaka Lub pipunii wszelkiej maści złodziei na stołkach Służba wasza temu miastu to kit na kółkach!

Dino de Laurentiis Cinematografica to zupełna bandytierka Mówię, co tu można by zagrabić każdy jeden zerka Oni ja myślę zachowują się nieładnie. Producent kradnie - a widz na dnie! Na ulicy dziś królują traffic i bandyci Duże miasto, duża kasa ratusz się nasyci Ingerencji prawo oddział Babilonu rości Nie ma wolności bez Solidarności Nie ma ojczyzny bez Białostoczczyzny Nie ma tradycji bez prohibicji Nie ma nowych mostów bez łapówek dla starostów Nie ma oleju bez pancernego kleju Nie ma El Dupy gdy rozum lodem skuty Nie ma El Dupy gdy rozum lodem skuty Nie ma El Dupy gdy rozum lodem skuty Nie ma satyry bez Doktora Yry Nie ma satyry bez Doktora Yry

ocenił(a) film na 4
Shadow_dawnego_gggggg

czekaj, czekaj, gdzieś już to słyszałem chyba, w audycji u rogowieckiego albo brzozowicza.. liroy?!

Westernik

blisko, blisko, zgaduj dalej....

Westernik

chciwie na pieniądze widzów Dino zerka

ocenił(a) film na 4
Shadow_dawnego_gggggg

..acz są wyjątki, nieraz bardzo piękne - taki Blue Velvet na ten przykład to chyba za dużo nie zarobił;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones