PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731322}

Rekiny wojny

War Dogs
7,0 92 446
ocen
7,0 10 1 92446
6,0 15
ocen krytyków
Rekiny wojny
powrót do forum filmu Rekiny wojny

Lewie pokazano trailer, a tu już 2 oceny po 10. Ludzie jak możecie oceniać coś, czego nawet jeszcze nie ma?

użytkownik usunięty
Bikuben

Zagłosowali Dr. Who i Dr. Emmett Brown

Bikuben

Film wyszedł 10 marca , także jest to możliwe

patryk_zaboklicki_7

To błąd na Filmwebie.
Światowa premiera dopiero 19 sierpnia.

ocenił(a) film na 7
Bikuben

Już 19 ocen i 9,9, ciekawe czy film taki świetny czy to tylko kwestia czasu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Bikuben

Witaj na FW. Oprócz tego niestety jest tak, że ludzie oceniają filmy w systemie zero-jedynkowym, czyli lubię to 10 , nie podobał mi się to 1. A najlepsze są kłótnie userów, dlaczego ktoś ocenił film na 10 przecież nie zasługuje.... Ludzie FW to nie metacrit czy rotten. to Nasze subiektywne oceny ale nie sprowadzajmy się do wielbienia czy hejtu, tylko do tego by ekipa FW zmieniła sposób ważenia ogólnej oceny filmu przez użytkowników. Dawno olałem oceny filmów, bo wiele razy było tak, że film mając 5 i niżej podobał mi się. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
pixele

Jakie filmy z oceną 5 i niżej ci się podobały?

ocenił(a) film na 7
gutmiko

Wie ktos jaki tytuł nosi piosenka z napisów końcowych?

ocenił(a) film na 7
gutmiko

It Follows

pixele

i słusznie, powinno sie olać oceny filmów tutaj, gusta są zróżnicowane, dlatego sam wszystkie filmy które obejrzałem oceniałem na 1 :D . OD jakiegoś czasu FW dla mnie to nic innego jak spis filmów które oglądałem i tak jest najlepiej. Poza tym ocenianie filmów tutaj jest niedorzeczne. Dla przykładu, ktoś uwielbia danego aktora więc byc może oceni dany film na maxa tylko dla samego aktora. Inna osoba lubi filmy o takiej tematyce więc da również ocenę byc może maksymalna, ale ktoś inny nie lubi aktora czy tematyki i da minimum. A na FW nie ma inaczej, tak więc najlepiej samemu obejrzeć a ocenę filmu zachowac dla siebie i zapomnieć albo wdać się w dyskusję z osobami różnego pokroju. Zostaje jeszcze kwestia wierności swojej oceny, dla przykładu z popularnych filmów Rambo 3, wówczas w tamtych latach był filmem który mi sie podobał i dałbym zapewne ocenę 10, teraz po ponownym obejrzeniu dałbym ocenę 1 według mojego gustu. Natomiast śmiesza mnie ludzie którzy walczą o ocene jakiegoś filmu i próbują narzucać innym swój gust.

ocenił(a) film na 5
rool72

Po kiego w takim razie w ogóle oceniać? Mądrzej się wstrzymać, nie ma takiego obowiązku.
Nie wiem jak Ty, ale ja mam coraz większe poczucie, że mi życia zabraknie na obejrzenie wszystkich filmów, stąd cenię w miarę rzetelne oceny. Ale mamy pokolenie FB, gdzie lajkowanie jest niezbędnym elementem życia.
Mimo wszystko chciałbym polegać na ocenach. Chciałbym...

GdzieToKino

Mądrzej to czytać ze zrozumieniem inaczej po kiego odpisywac na post którego sie nie zrozumiało.

ocenił(a) film na 5
rool72

Ooo.... A dlaczego odbierasz to jako atak? Poza tym piłem do "najlepiej samemu obejrzeć a ocenę filmu zachowac dla siebie" - życia nie starczy.

GdzieToKino

Przepraszam, ale jak sam przeczytasz swój post, to można go zrozumieć dwojako, w moim przepadku gdzie byłem wiele razy atakowanie, pierwszym odbiorem był "atak". Jeszcze raz przepraszam za swój post.

ocenił(a) film na 5
rool72

Spoko.

Bikuben

ja dałam 1 za pbsade i zwiastun.
NIe ma zgody a zatrudnianie tych obleśnych , niezdolnych mord, które mają prace po znajomości w holliłódzie!!

ocenił(a) film na 8
luza

Czyli nie wiesz jeszcze, że w Hollywood Żydzi zatrudniają Żydów.
I jakoś nikogo to nie dziwi.
Mnie dziwi za to, że ocenia się coś czego chociaż w 1/3 się nie widziało...

Jak to mówią. Książkę po okładce oceniają tylko idioci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones