PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598}

Relikt

The Relic
5,5 2 940
ocen
5,5 10 1 2940
Relikt
powrót do forum filmu Relikt

Mocny dobry horror. Ma klimat. ALe co najwazniejsze. ANi mi sie wazcie ogladac go za dnia!!!!! Noc. Cisza. Najlepiej sluchawki. I juz po was!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Dobry horror i świetne (jak na rok produkcji) efekty specjalne . 7/10

ocenił(a) film na 7

Popieram. Dodatkowo wartka akcja nie pozwala nawet na chwilę nudy.

ocenił(a) film na 5

w porównaniu do książki, film jednak wypada fatalnie, chociaż fakt, akcja wartka i nudzić się nie da.

użytkownik usunięty
Nigosh88

oczywiscie. jak czytalem ksiazke to kazdy szelest sprawial ze sie balem heheh :D
ale tak jak mowie. film jest naprawde dobry i potrafi przestraszyc

ocenił(a) film na 6

Słuszna uwaga. Wieczorne/nocne oglądanie + dobre nagłośnienie (DD 5.1) bardzo pogłębia efekt grozy . Bez tego film może się wydawać płytki i słaby. Ode mnie otrzymuje 6/10

ocenił(a) film na 7
OmniModo

właśnie oglądam film , szkoda tylko że scenarzyści nie uwzględnili agenta specjalnego Pendergasta , film zasługuję ma mocne 7 , książka mocna, nawet bardzo , szczególnie jak się czyta nocą , film dobry i potrafi napędzić stracha

OmniModo

Mimo, że nie oglądam horrorów, bo się ich boję, Relikt oglądałam po północy, sama, z dobrym nagłośnieniem - film jest żałosny. W żadnym momencie nie jest straszny (w przeciwieństwie do książki), jest tak luźną adaptacją, że w pierwszych 20 min znalazłam 10 błędów/istotnych różnic. Nie mówiąc o tym, że brakuje głównej postaci, wokół której kręci się cały cykl i która była najmocniejszą stroną książki. No i Kothoga (a powinno być Mbwun) był obrzydliwy, nie przerażający...

użytkownik usunięty
madziksj

Ksiazka jest genialna. Nie bede ukrywal ze jak czytalem w nocy to nieraz spogladalem w strone ciemnego przedpokoju hehehe,

Ja często czytam na łóżku, a mam okno za plecami. To niepokojące uczucie, żeby nie oglądać się przez ramię... :)

użytkownik usunięty
madziksj

Relikwiarz byl o wiele slabszy. Trzymal jakis tam poziom ale nie ma to co Relikt. Az mam ochote znalezc ta ksiazke.

Fakt, Relikwiarz był gorszy. Jestem na świeżo, właśnie skończyłam Gabinet osobliwości - chyba najbardziej mi się podobał. A co do Reliktu - jest straszny, ale jako thriller nie trzyma poziomu. Po przeczytaniu 10% (Kindle mi przelicza :)) wiedziałam w zasadzie wszystko, więc nie było żadnego zaskoczenia.

ocenił(a) film na 7

Absolutnie prawda, horror solidny , nikt tu nie chciał nikogo robić w ch...uja, zaczynam wątpić w miarodajność ocen filmwebu, robi się siara skoro Valdaptor nie proponuje tego filmu do klubu - (lepszych filmow) niepamiętam. Relikt kino Z a krokoroborekinojeż też. Litości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones