PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598}

Relikt

The Relic
5,5 2 942
oceny
5,5 10 1 2942
Relikt
powrót do forum filmu Relikt

Przeczytajcie książkę na podstawie której zrobiono ten film. Jest o niebo lepsza od niego. Nagłe zwroty akcji, ciekawe wątki i to czego w filmie zabrakło... zaskakujące zakończenie. Polecam..

ocenił(a) film na 7
milczacy

zgadzam sie w 100%. ksiazka jest duzo lepsza od filmu. no i zakonczenie rzeczywiscie jest ciekawsze.

kabat

Film byl spalony w momencie gdy zrezygnowano z postaci Pendergasta. Ponadto nikczemne zmiany i uplycenie fabuly maja swoj efekt. Najlepiej wypadaja fx i role Sizemore'a i Miller. Ponadto nie wiecej jak 6/10

Infinite


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

kabat


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 8
milczacy

książkę przeczytałem już po oglądnięciu filmu. jest bardzo dobra. film też mi się podobał ale w nim chodziło bardziej o akcję. potworek robi niezłe wrażenie.

michi468

Miałam zamiar obejrzeć ten film ale jak nie ma Pendergrasta to sie nie opłaca:/

użytkownik usunięty
BraVe

bez jaj, nie ma Pendergasta??? to nie obejrze - shit a książka tak mi się podobała

jak można wywalić taką postać jak agent Pendergast???? jak??? toć to była siła napędowa fabuły w książce, oprócz oczywiście stworka ;)
dla ciekawych, stwór w książce jest wzorowany na ponoć autentycznych przypadkach spotkań z istotą zwaną Chupacabra:)

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest chyba to, że scenariusz do Reliktu napisali autorzy książki. Aż nie mogę uwierzyć, że mogli tak zepsuć własną pracę....

ocenił(a) film na 8
milczacy

tak bywa z adaptacjami filmowymi. trzeba skracać. tak samo było z trylogią tolkiena.

milczacy


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

dobrze ze cie wykopsali!

ocenił(a) film na 6
BraVe

Niestety książki nie czytałem, może i dobrze bo niższą ocene bym dał, tak to 6/10, nie lubie tego gatunku ale przyznaje że film mnie wciągnął, ciekawa mroczna historia, tylko lekko tandetą reżyserską zalatuje, wdzięczny będe jak ktoś mi w paru słowach streścił o co chodzi z tym Pendergrasta.

BraVe


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

milczacy

Filmu nie widziałam, ale rzadko kiedy film jest lepszy od książki. Polecam też inne książki duetu Preston&Child. "Relikwiarz", który jest niejako kontynuacją "Reliktu" przynosi wiele ciekawych wątków.

Kelsie

Widzę, że nie tylko ja uwielbiam ten duet :) Właśnie poluję na ten film, by porównać z książką. Baaaaaaaaaardzo jestem ciekawa jak wyszła adaptacja... Przyznam, że jak widzę nazwiska panów P i Ch to już czuję się zaintrygowana i cieszę na czytelniczą ucztę... :>

_Blatta_

Czy to ten sam Child, ktory napisał "Głębię"?

ManBehindTheMist

Yes sir!
podsyłam link do zestawu książek tego pana: http://www.biblionetka.pl/author.aspx?id=23076

ocenił(a) film na 9
milczacy

czy ktoś ma tę książkę w formie ebooka?

victoria_

Ja tam tę książkę znalazłam w osiedlowej bibliotece publicznej, sprawdź, może i u Ciebie będzie :) dość stare toto ;) koło 8 lat temu u nas wydane...

milczacy


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones