PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 439
ocen
7,0 10 1 148439
5,5 13
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

4/10

ocenił(a) film na 4

Mega sie zawiodlem... taka bajka ani straszna ani ciekawa. Milla piekna kobieta i to tyle z plusow tego filmu

ocenił(a) film na 6
BriT

Ja sie zawiodłem porównując ten film do gry bo jesli chodzi o sam film to był dobry. Dziwi mnie dlaczego filmy na podstawie gry są całkuem inne od gry. Powinny byc takie same lub troszeczke zmienione

ocenił(a) film na 8
BriT

Chyba pomyliliśmy kobiety! Każdy ma swój gust, ale w mój ona nie trafiła w żadnym poniższych elementów:
-sexi - z pewnością nie
-ładna - jak dla mnie to na odwrót
-charyzmatyczna - zbyt męska
-mądra - nie znam
-śmieszna - nie
Jak dla mnie to diamentem ona nie jest :) (to tylko moje zdanie)

ocenił(a) film na 8
AndcRew

O gustach podobno się nie dyskutuje. Mila jest z pewnością zgrabna i kobieca. W końcu zajmowała się także modelingiem więc kształty kobiece ma. Długie nogi, płaski brzuch, jędrne pośladki, mały nos, górna warga lekko podniesiona do góry wszystko dodaje jej sexapilu.
Jednym podobają się brunetki, innym blondynki. Jednym niskie, innym wysokie, jednym grube innym chude. A śmieszny to ma być clown, od kobiety to ja oczekuję poczucia humoru ;p.
http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2011/077/3/3/milla_jovovich_maxim_by_darkninja deviant-d3bxlkt.jpg

ocenił(a) film na 8
Tyrq

Nie - w mój gust nie trafia :( Jest za duża medialna konkurencja żeby się mogła się dla mnie wybić. Oczywiście nie jest ona brzydka - ale jak dla mnie zbyt "męska" - choć to może brzmieć głupio - chyba do końca życia będę ją kojarzył z Residentem.

ocenił(a) film na 8
AndcRew

Ona nie musi się wybijać, zagrała już w ponad 30 filmach :). W tym w takich znanych jak: Powrót do błękitnej laguny, Piąty Element, Ultraviolet, Wyspa strachu, Muszkieterowie 3D, Joanna d`Arc itd. No z Residentem jest najbardziej kojarzona bo tego kręcą na kilometry taśmy już :). W Residencie czy Ultraviolecie gra twardzielkę ale w Błękitnej lagunie, Muszkieterach czy w Stone zagrała zmysłowe kobietki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones