PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 439
ocen
7,0 10 1 148439
5,5 13
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

i stosują taktykę ruskiej armii. Taki dla dzieci trochę. Dam +6 za cudowną Michelle Rodriguez.

ocenił(a) film na 7
Bakszysz

Cudowna to jest Mila Jovovich,a nie to drewno

dominik9051

Pewnie gustujesz też w filmach: "Człowiek zwany Koniem", "Powrót człowieka zwanego Koniem" i "Ed, Koń, który mówi", a twoja ulubiona postacią historyczną jest senator Rzymu - Incitatus.

ocenił(a) film na 7
Bakszysz

Mila wygląda przynajmniej jak kobieta a nie shemale

ocenił(a) film na 5
stawor80

Ty se kurna nie pozwalaj, nie jest najpiękniejsza ale żeby od razu shemale. Bez przesady, nie obrażaj fanów i jej. To czy jest zachowa dla siebię i dla tych przed którymi się rozbierze

ocenił(a) film na 5
dominik9051

Fakt faktem Milla jest cudowna, a Michelle jest ładna

ocenił(a) film na 7
Bakszysz

zawsze sądziłem, że to jest właśnie definicja zombie - "ozywiony, bezmyślny korpus ludzki" ... nie rozumiem Twojego problemu.

marpolek

Nie rozumiem o jakim problem piszesz. Co twoje sądy mają do faktu taktyki ruskiej fali i IQ 10?

ocenił(a) film na 8
Bakszysz

Ja nie rozumiem twojego porównania. Myślałeś, że zombie to super inteligentne istoty, czy co?

ZiD0

Na jakiej podstawie miałbym tak myśleć?

ocenił(a) film na 8
Bakszysz

Na podstawie napisania o "IQ 10".

ZiD0

Przecież to moja uwaga. Gdzie tak jeszcze pisze?

ocenił(a) film na 8
Bakszysz

Nie rozumiemy się, więc od początku. Jak sobie wyobrażałeś zombie, jak nie tak, jak są pokazane w filmie? Do czego je porównywałeś? Dla mnie nie różnią się zbytnio od tych z trylogii Romero (no, poza charakteryzacją).

ZiD0

Nie muszę sobie wyobrażać zombie, bo mogę je zobaczyć w filmach i na podstawie tego co widzę, wnioskuję że zastąpiły one wilki z bajek dla dzieci.

Ale wilki są szybkie i maja IQ 20.

No cóż, jakie społeczeństwo, takie "wilki".

ocenił(a) film na 8
Bakszysz

Teraz rozumiem. Z wilków przesiadłeś się na zombie. Następnym razem proponuję łagodniej przechodzić na poszczególne poziomy "strasznych postaci".

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Bakszysz

Trochę nie rozumiem tych twoich wypowiedzi; tak jak byś spodziewał się że zombi będą inteligentne

AnthonyCole

Rozumiem, że jesteś zombie.

ocenił(a) film na 5
Bakszysz

Nie rozumiem :/

ocenił(a) film na 6
Bakszysz

Było wytłumaczone,że są słabo inteligentne i poruszają się minimalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones