PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 347
ocen
7,0 10 1 148347
5,6 12
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

wykonanie, no i przede wszystkim ma Millę :)

ocenił(a) film na 7
Rojan

Akurat jak dla mnie Milla to minus tego filmu. Zagrała fatalnie, w filmie nie prezentuje wiele więcej prócz ślicznej buzi. Do tego gra drażniącą postać, która mnie wkurzała cały film, co wpływa zapewne dodatkoso na moją ocenę.

ocenił(a) film na 8
nano50

No tak, śliczna buzia i cała reszta to jedno, ale akurat ja w jej grze nie zauważyłem wielkich "braków". Zresztą w tego typu rozrywkowych filmach, jakiejś porywającej gry aktorskiej nawet nie oczekuję. Na duży plus Milli trzeba zaliczyć to, co jest napisane w ciekawostkach "Milla Jovovich wykonała wszystkie trudniejsze sceny bez pomocy kaskaderów...".

ocenił(a) film na 4
Rojan

Fajny pomysł i scenariusz, ale wykonanie już słabiutkie.

ocenił(a) film na 8
van_der

Hmm, a możesz dać przykład tej "słabości"? I może dla porównania inny film tego typu, który miał lepsze wykonanie.

ocenił(a) film na 4
Rojan

Jak dla mnie to było zbyt bajkowo, a ten potwór to co to miało być? Nie potrafię więcej nic konkretnego napisać, gdyż szybko film wyleciał mi z głowy.

ocenił(a) film na 8
van_der

No nie wiem, do tego typu filmów trzeba mieć odpowiednie nastawienie. Z tego co pamiętam fabuła tego filmu trzymała się kupy, a "potwór" był dobrze zrobiony jak na 2002r. :)

ocenił(a) film na 4
Rojan

Źle to ująłem, chodziło mi o to, że ten potwór nie pasował mi tam, w ogóle nie był potrzebny.

użytkownik usunięty
Rojan

"wykonanie" akurat moim zdaniem jest słabe np. takie sobie efekty specjalne, paskudna animacja tego mutującego stwora, bardzo bardzo słaba charakteryzacja zombie (np. kontrastująca z "TWD" gdzie wykonanie trupów jest genialne)

dziś obejrzałem film 3ci raz w życiu (chyba) i ogólnie powiem , że lubię , ale nie jest to żaden sztos :)

ocenił(a) film na 8

Nie zapominajmy, że film powstał 15 lat temu :) Jeszcze powiem tak, jeśli film ma klimat, akcję i ogólnie wciąga widza, to ewentualne niedociągnięcia efektów specjalnych koryguje wyobraźnia. I odwrotnie - jeśli film jest do d..., to żadne super efekty mu nie pomogą.

ocenił(a) film na 9
Rojan

Prawda, racja. Amen :)

Rojan

Ten film na sens tylko dlatego ze ona tam gra. Nie No żartuje. Może miałby sens gdyby tam nie grała, ale z nią jest 1000 razy lepiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones