PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133309}

Rewolwerowiec

The Shooter
4,3 194
oceny
4,3 10 1 194
Rewolwerowiec
powrót do forum filmu Rewolwerowiec

To ja dałem temu filmowi 5 bo to bardzo słaba produkcja i niezbyt dobra ;(.Film nie jest wysokich lotów ,gra zawodzi nawet jak się strzelają to nie ma krwi wogóle tak jak ktoś już zauważył tak jakby na planie nie było wogóle krwi żadnej :).Tak więc Dudikoff słabo zagrał tutaj mamy mało akcji no w filmie chodzi o to że główny bohater Atherton ratuje jakąś kobitkę z rąk bandziorów i ich zabija jeden z nich przeżywa i mówi o tym szefowi jakiejś szajki że ktoś zabił jego syna .Tamten postanawia się zemścic za śmierć swojego syna na Athertonie i go odnalezc ,potem jedzie do miasteczka ze swoją szajką i łapią go w pułapkę no a potem postanawiają go trochę zlać i zostawić na pastwę losu jednak Athetrton przeżywa i postanawia zabić ich wszystkich i co dalej to obejrzyjcie :) .............
Tak że taki tani filmik bo tylko za 5 zeta ale tak jak mówiłem akcji było mało w nim trochę się postrzelali i polatali po ekranie ale nawet krwi nie było :(. Ale zapomniałem powiedzieć że była jeszcze scena erotyczna taka że klękajcie narody :(.No cóż 5 więcej temu filmowi dać nie mogę słabo ,bardzo słabo :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones