PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248045}
7,1 73 580
ocen
7,1 10 1 73580
6,0 12
ocen krytyków
Rocky Balboa
powrót do forum filmu Rocky Balboa

1. Rocky tak naprawdę wygrał, 60latek ktory od 25 lat nie był na ringu vs. 30letni mistrz swiata... 10 rund, z czego oboje byli stluczeni, dajcie spokoj, dla rockyego to jak wygrana, a tamten dal sie stlucz staruszkowi

2. Mlody Rocky wygralby bez trudu... wygrałby z nim również Murzyn z 3 części, bolszewik z 4, być moze Apollo i blondyn z 5tki... W zasadzie nie ma pewnosci, czy Rocky z czesci 1 by wygrał no ale...

3. Film byl świetny, każda nastepna czesc byla gorsza, az tu 6 trzyma poziom 1.

ocenił(a) film na 9
Al_Bundy

1 Oczywiście, wygrać na punkty z takim weteranem to jak porażka.
2 Na pewno młody Rocky by wygrał. Murzyn z trzeciej części też by go pokonał, Apollo również ( myślę że murzyn i Apollo prezentują mniej więcej ten sam poziom, nawet Apollo by wygrał ). O bolszewiku nie ma co mówić bo wszystkich z tego grona by pokonał z wyjątkiem Rockiego z którym przegrał. Blondyn z piątki pokonał by mistrza z ostatniej części.
3 Ja uważam, że wszystkie części były świetne, a cała saga Rocky jest fenomenalna więc chyba nie ma sensu porównywać czy 2 była lepsza od 4 itd.

ocenił(a) film na 9
alfabecik123

1. W sumie jest alternatywne zakonczenie gdzi wygrywa.

2. W sumie najslabszy przeciwnik Rockyego :D

3. Ale najlepsza jest jedynka wg. mnie

ocenił(a) film na 9
Al_Bundy

3 Zgodzę się, jeśli już mamy wybierać :)

ocenił(a) film na 9
alfabecik123

Zycie to ciagle wybory :)

ocenił(a) film na 9
Al_Bundy

Trudno temu zaprzeczyć.

ocenił(a) film na 9
alfabecik123

Aczkolwiek w ROckym zastanawia mni jedno

Jak wygladalo jego zycie miedzy 5 a 6 czescia? W 5 stał sie plebsem, a w 6 ma calkiem fajne mieszkanie o restaracje.

Mysl, ze albo pomine 5 czesc jakby jej nie było albo, Rocky wrócił do walk po pokonaniu tego blondyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones