PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248045}
7,1 73 580
ocen
7,1 10 1 73580
6,0 12
ocen krytyków
Rocky Balboa
powrót do forum filmu Rocky Balboa

Jak oglądam Rockyego to nurtuje mnie pytanie czy on był tym Włochem czy nie?

ocenił(a) film na 10
zelmer

Tak Rocky był Włochem , dokładnie pochodził z Philadelphi .

ocenił(a) film na 8
arek_3

Co ty gadasz? Ja mówie poważnie, bo w pierwszej części dużo jest o tym mowy. Tylko że trochę by to było dziwne i dlatego się pytam.

ocenił(a) film na 8
zelmer

Nie wiem na 100% ale tez mi sie wydaje, że był z pochodzenia Włochem, w końcu miał ksywke 'włoski ogier'.

acwo

Rocky był Amerykaninem włoskiego pochodzenia.

ocenił(a) film na 8
SimPsoN_4

Jakto amerykaninem włoskiego pochodzenia? I skąd to wiesz?

zelmer

Tak zgadzam się z moim poprzednikiem.Byl amerykaninem włoskiego pochodzenia.Pzdr

ocenił(a) film na 9
zelmer

Amerykanin włoskiego pochodzenia to znaczy, że jego rodzice prawdopodobnie byli Włochami lecz z jakiś powodów wyemigrowali do USA i tutaj urodził się mały Rocky :-) Istnieje też prawdopodobieństwo, że Rocky urodził się we Włoszech, a do USA przeprowadził się wraz z rodzicami będąc jeszcze dzieckiem.

ocenił(a) film na 8
mata1964

No dobra ale skąd to wiecie? W której częsci to było powiedziane?

ocenił(a) film na 10
zelmer

wyglądał jak włoch gadał jak włoch ksywe miał italian stalian, wiec zelmer czy to musiało być gdzieś powiedziane??

zelmer

Rocky Balboa..... amerykanin, jednak Apolo Creed zrobił z niego "włoskiego ogiera"

Gregory

Rocky miał pseudo "Włoski ogier" przed walką z Apollem.
To właśnie ze względu na pseudonim go wybrał do walki w częsci pierwszej

zelmer

Dokładni nie wiem ale w mojej opinii to aktor który wcześniej napisał scenariusz inspirował się karierą Mike Tysona i jego legendarnego trenera Cus D'mato KTORY BYŁ włosko amerykańskiego pochodzenia ale urodzony w stanach (za błędy językowe bardzo przepraszam ) to tylko moja teoria

Lukasz_Lodygowski

Film powstał długo przed pierwszymi amatorskimi walkami Mike Tysona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones