PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248045}
7,1 73 576
ocen
7,1 10 1 73576
6,0 12
ocen krytyków
Rocky Balboa
powrót do forum filmu Rocky Balboa

Poprostu wole widziec i pamietac starego mlodego Sylwka w roli Rockiego niz
tego spaslaka ;] dzisiaj ;].Poprostu mam sentyment do starych lat ;].

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

Ten spaślak wygląda lepiej niż 60% facetów w Polsce, just sayin. Rocky Balboa to akurat moim zdaniem najlepsza kontynuacja, a przede wszystkim idealne zakończenie serii ;)

tynarus120

I po co napisałeś, że w Polsce? Chciałeś dokopać swojemu krajowi?

ocenił(a) film na 9
czomo12

Jak Ci to poprawi samopoczucie to dodam, że Stallone w tym filmie wygląda lepiej niż może 60% ludzi na świecie.

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Jeśli owego filmu nie obejrzałeś to mogę ci go streścić w kilku zdaniach. A mianowicie ''Rocky Balboa'' to naprawdę świetny film , który należy do najmocniejszych i najlepszych ogniw w całej serii. Mamy tutaj podobny motyw co w częściach 1-4. Fabuła , gra aktorska i ścieżka dźwiękowa stoi na najwyższym poziomie. Dla mnie arcydzieło!

użytkownik usunięty
lavrenzo84

Rocky Balboa to świetne zakończenie serii. Pierwszej części nie dorównuje co jest oczywiste, drugiej może też nie, ale trzecią, czwartą i piątą bije na głowę pod względem jakości (dialogi, banalne zwroty w akcji itd) - nie jest po prostu tak kiczowata - nie masz tego poczucia zażenowania jakie ogarniało Cię np. w czwórce gdzie to Rosjanie wspierali Balboe (mimo że z sentymentu zawsze oglądam Rocky IV jak każdą inną część). A co do samego Stallone to prezentował się naprawdę świetnie - zero tłuszczu, wyrzeźbiony jak za najlepszych lat.

Warto zobaczyć bo jako zakończenie serii wypadło naprawdę solidnie. Dzisiaj o 20;00 na TV4 leci

wlasnie zastanwiam sie czy ogladac dzisiaj na tv4 hmmm.Ja uwielbiam stare czesci Rockiego 1,2,3,4.Wychowalem sie na tych czesciach i do dzisiaj uwazam ze sa nie doprzebicia.Nie mam chyba ochoty ogladac tej nowej czesci bo Sylwek juz nie ten i nie ma tego klimatu.
Tak propo to uwielbiam czesc 4 wlasnie z roskami bo ma swietny klimat i muzyke.

Zastanowie sie czy dac dzisiaj szanse czy nie .Hmm ale i tak wiem ze napewno nie przebije starych czesci.

użytkownik usunięty
lavrenzo84

Nie no oczywiście część czwarta była świetna pod względem klimatu, muzyki ale ta końcówka z bijącymi brawo Rocky'emu "towarzyszami" i rosyjskiej publiczności wspierającej Amerykanina - to było tak żenujące że do dziś przełączam w połowie walki na inny kanał bo nie mogę tego oglądać. Wiadomo że część 6 to nie taki klimat jak w starszych częściach ale jako film (oceniając jakość bez sentymentów) ustępuje tylko pierwszej części moim zdaniem.

ocenił(a) film na 7
lavrenzo84

Oglądaj śmiało, film nie niszczy legendy, a jest bardziej wiarygodny niż większość wcześniejszych części :) Bardzo sentymentalny i świetnie nawiązujący do przeszłości Rocky'ego.

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

Na pewno bije na głowę części III-IV i V - genialne zwieńczenie serii - na równi z jedynką i dwójką - pełen oldschool - powrót do klimatów jedynki - jeśli znasz jedynkę na pamięć - łzy same z oczu pociekną...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones