PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248045}
7,1 73 579
ocen
7,1 10 1 73579
6,0 12
ocen krytyków
Rocky Balboa
powrót do forum filmu Rocky Balboa

Wczoraj w TVN

ocenił(a) film na 7

Znów sobie odświeżyłem ten film w TVN i jak zwykle zagrał na emocjach i dostarczył rozrywki. Film
jest nieco inny niż poprzednie części, ale przepełniony jest nostalgią, pokazuje dążenie do
marzeń, spełnienia i udowodnienia coś sobie. Niektórzy zarzucają, że wieje nudą i może kilka
momentów jest nudnawych, ale nie aż tak. Muzyka jak zwykle jest na wysokim poziome. Finalna
walka jest prawdziwa i realistyczna - kończy się po prostu pięknie. Gdy pierwszy raz oglądałem, to
bałem się, że znów twórców fantazja poniesie i będzie jak w Rocky IV.

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

Ten film to dno, gdy lektorem jest Jacek Brzostyński. Każdy film potrafi zepsuć. Dobrze, że oglądałem w wersji z napisami, bo gdy tylko słyszę jego finezyjne akcentowanie mam ochotę puścić pawia.

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Ja tam bardzo lubię głos pana Brzostyńskiego, właśnie bardzo fajnie czyta, podobnie jak Jarek Łukomski.

Goro_Gondo

Nie mam nic do pana Brzostyńskiego, ale jego wielkim wielbicielem też nie jestem. Za to Jarek Łukomski to klasa sama w sobie.

ocenił(a) film na 7
Franz_33

Ja obu lubię, podobnie czytają i są dobrze. Natomiast nie przepadam i nie lubię oglądać filmów gdy czyta Gudowski, Szydłowski i Kozioł. Ten trzeci kiedyś jeszcze dwał radę, ale teraz to już słaby głos...

Goro_Gondo

Jeśli o mnie chodzi to: Gudowski się zestarzał (na VHS-ach miał fajny tembr głosu). Szydłowski mi nie wadzi. Ale generalnie nie są to moi ulubieni (w przeciwieństwie do Matula, Łukomskiego, Knapika, Magiera, nieżyjących już Suzina i Rosołowskiego). Za Koziołem nie przepadałem nigdy.

ocenił(a) film na 7
Franz_33

O, Magier też dobry lektor. W sumie do tych co wymniłeś to jeszcze Brzostyńskiego bym dołączył. A z nowych to Marek Ciunel jest ok. On zdaje się od niedawna czyta i mało (głównie w TVP).

Goro_Gondo

Jeśli chodzi o Ciuniela to słyszałem/widziałem (niepotrzebne skreślić) jego próbkę głosu na YT. On chyba czytał ,,Natręt'' na Zone Europa (wówczas tak się ten kanał nazywał) i ,,Dwunastu gniewnych ludzi'' na TCM. Ale głowy nie dam, że to ten sam. Głos bardzo podobny.

Franz_33

Zapomniałem wspomnieć, że jednym z moich ulubionych lektorów jest, również nieżyjący niestety, Zdzisław Szczotkowski. Bardzo lubię także Władysława Frączaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones