PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216853}

Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons
6,9 24 343
oceny
6,9 10 1 24343
5,7 7
ocen krytyków
Rodzinka Robinsonów
powrót do forum filmu Rodzinka Robinsonów

Ta bajka to najlepszy przykład na to, że Disney bez Pixara zupełnie sobie nie radzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
loczeokos

To prawda. Powiedział bym, że Pixar tworzy sztukę:) robi najlepsze animacje pod słońcem ;]

Adder

A Dreamworks robi totalna kaszane?

ocenił(a) film na 7
Wyimaginowany7

Oczywiście że nie...i na pewno nikt tutaj komentujący tak nie myśli...kolegą zapewne chodziło o to że Pixar jest najlepszy w tym co robi...co nie znaczy że Dreamworks są do niczego...bo nie są - Madagaskar to perełka tak jak oklepany już Shrek. Po zatem to nie o wyższość studia chodzi, tylko o Disneya, który faktycznie nie wypada za dobrze przy ww. Pocieszające jest to że chyba pomału w temacie nabiera doświadczenia, dowodem był by choćby Piorun który jest już lepszy od Kurczaka i Rodzinki (choć jak dla mnie nie wybitny). Co do Robinsonów to faktycznie film ma dużo mankamentów, choć możne tylko dlatego ze nie jestem już dzieckiem:)..wymienił bym tylko animacje, przesadne moralizatorstwo, no i mnie pod koniec film już nużył. Dlatego ta bajeczka która faktycznie zaadresowana była bo młodszego widza, umiliła mi popołudnie, nawet z 3 razy się uśmiechnąłem. Do obejrzenia w oczekiwaniu na Auta Pixara:)

ppp84

Ranczo, Kurczak, Robinsonowie i Piorun to jedyne filmy, które mają tak niski poziom u Disneya. Inne są lepsze a większośc jest na pewno lepsza od filmów Pixara, a już na pewno Dream Works.

ocenił(a) film na 7
bartekbasista

A jakieś przykłady tych lepszych filmów...??...bo tak sobie myślę i myślę i nie wiem o jakie Ci konkretnie chodziło. Oczywiście rozmawiamy tutaj o filmach animowanych w technice 3D. Bo klasyczne bajki Disney ma faktycznie zjawiskowe. Ale my tu nie o tym:)

ppp84

A, jak tak, to mi chodziło o klasyczne. Chociaż komputerowi Zaplątani wyszli im nadzwyczaj dobrze.

ocenił(a) film na 8
bartekbasista

chcialabym, zeby ktoś mi to wytlumaczy.ł wydaje mi sie, ze disney kupił pixar? i pixar jest czescia disneya i nie ma juz samodzielnego pixaru, ktoremu mozna przypisac zasługi pomijając disneya, bo to juz integralna czesc disneya. powiedzcie mi gdzie sie myle.

ocenił(a) film na 7
list_of_doom

Pixar jest bratnią wytwórnią Disneya to fakt. Ale filmy animowane produkują sami. Prosty przykład - zostałeś/aś nabywca samochodu marki Audi lub Bugatti, czy w takim przypadku będziesz mówił/a że kupiłeś/aś samochód od Volkswagena?? (bo notabene między innymi ww. marki należą właśnie do koncernu Volkswagena, a mimo to nie straciły swojej autonomiczności i nazwy). Dlatego Pixar to Pixar, a Disney to Disney.

bartekbasista

Do Rogatego Rancza się nie zgadzam :D

ocenił(a) film na 7
MaX_20

nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones