PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216853}

Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons
6,9 24 343
oceny
6,9 10 1 24343
5,7 7
ocen krytyków
Rodzinka Robinsonów
powrót do forum filmu Rodzinka Robinsonów

no rzeczywiście musze zgodzić się w stu procentach z tą recenzją - no może poza faktem o niedopracowanych trzecich planach dreamworks'a... - generalnie to prawda - postaci płytkie - dialogi nudne a sama animacja ... sztuczna... - szkoda - mam wszystko co wyszło ze studia disneya i trwa dłużej niż pięć minut - ale kiedy to wyjdzie na dvd wezmę tylko dlatego żeby dopełnić kolekcji... - nie polecam - pierwsza produkcja disneya za którą nie zatęsknię...
pozdrawiam, Archat
http://regent-master.bloog.pl

archat

Co do DreamWorks to polecam uważne obejrzenie "Madagaskaru" i zwrócenia na uwagi właśnie na trzeci plan w scenach choćby z "Wyginam śmiało ciało". DreamWorks słynie z tego, że robią animację dosyć szybko i często dosyć pobieżnie podchodzą do tego czego na pierwszy rzut oka nie widać. Jak widać w tym szaleństwie jest metoda. "Madagaskar" i "Shrek" to ogromne przeboje i niezłe filmy. :)

Rednacz_w_stanie_spoczyn

Filmu nie miałem okazji zobaczyć, ale pewnie bym się zgodził z waszą opinią. To racja - już Kurczak Mały nie przypadł mi za bardzo do gustu (chyba na prawdę przeznaczony był dla mniejszych i tylko dla nich) ale przyznam szczerze, że po zobaczeniu teasera do "Rodzinki..." pomyślałem, że może to być ciekawy film. A tu... nic. To pewnie z powodu braku loga "Pixar" tak wyszło. Zastanawiam się, czy ekipa PIXARA tworzy jedynie animację, czy dodają też coś niecoś do fabuły?

P.S. Szykuje się cudo od Disney'a i Pixara - Ratatuj ;-) ten film raczej naszych oczekiwań nie zawiedzie. (W końcu to oni stworzyli Toy Story, oscar)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones