PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216853}

Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons
6,9 24 343
oceny
6,9 10 1 24343
5,7 7
ocen krytyków
Rodzinka Robinsonów
powrót do forum filmu Rodzinka Robinsonów

noi kolejny film z beznadziejnym polskim dubbingiem, wg mnie takie filmy powinny być tańsze (mam tu na myśli bilet do kina, dvd, vhs itd) osobiście odradzam oglądanie tego w dubbingu, ale z napisami serdecznie polecam :D

ocenił(a) film na 9
my00askim

Moim zdaniem dubbing jest rewelacyjny.Szczegónie Miłogost Reczek

bodeklodz

:| czyli niby co? te imiona w filmie to tez tak dobrane jak przez jakąś niedorozwiniętą osobę...

ocenił(a) film na 6
my00askim

Miłogost Reczek to nazwisko aktora.





ocenił(a) film na 8
my00askim

Zgadzam sie polski dubbing FATALNY!!!! Za to głosy w angielkiej wersji sa super;D tez odradzam wogole psuc sobie film polska wersja...

ocenił(a) film na 8
my00askim

a właśnie że nie :P moim zdaniem dubbing świetny.

AnimeSucks

od razu widać że nie oglądałeś/aś w oryginale ;]

ocenił(a) film na 8
my00askim

Widziałam obie wersje i muszę przyznać, że polski dubbing powalił mnie na kolana - kawał dobrej roboty, co do imion to faktycznie dziwnie je przetłumaczyli, ale Władzia (absolutna) jest istnym majstersztykiem. Przy oryginale film tracił wiele ze swej magii, gdyż nie było takich typowo polskich akcentów...

dags89

...

użytkownik usunięty
dags89

w tej bajce, wyjątkowo, dubbing jest na prawdę wysokim poziomie- szczególnie głos Goob'a...:D

ocenił(a) film na 8

polski czy angielski??

za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

Mojazebrajaniu

angielski!!!!

ocenił(a) film na 8
my00askim

^^

za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>

Mojazebrajaniu

za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) film na 6
my00askim

wali ci? .

ocenił(a) film na 10
rock1979

Też widziałam film w obu wersjach, ale polska zdecydowanie bardziej mi się podobała. Głosy, tłumaczenia ciut dziwne ale i tak przypadły mi do gustu i muzyka. Zwłaszcza Artur Rojek śpiewający finałową piosenkę, na której zawsze płaczę jak bóbr.

ocenił(a) film na 8
Mirrela

tak piosenki w wykonaniua pana Rojka to cud miod<3 bez porownania z ang wersja btw ma ktos moze obie piosenki tej animacji w jego wykonaniu ??

ocenił(a) film na 10
Mojazebrajaniu

Nie kojarzę drugiej, kiedy była? Bo ta, o której ja mówię, to Cisza i Wiatr.

ocenił(a) film na 8
Mirrela

http://www.youtube.com/watch?v=UFSr0zp4gR4

ocenił(a) film na 10
Mojazebrajaniu

Ta jakoś nie zapadła mi w pamięć. Podoba mi się ciut mniej niż ta 'moja' ale też jest sympatyczna :)

użytkownik usunięty
my00askim

Zgadzam się. Polski dubbing jest totalnie słaby, co spowodowało że się wcale nie śmiałem, ale nudziłem. Oryginał 100 razy lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones