PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608890}

Rodzinne Święto Dziękczynienia

A Family Thanksgiving
6,0 322
oceny
6,0 10 1 322
Rodzinne Święto Dziękczynienia
powrót do forum filmu Rodzinne Święto Dziękczynienia

Obsada:
Daphne Zuniga (Claudia)
Faye Dunaway (Gina)
Kennedi Clements (Amy)
Lauren Cochrane (Jessica)
Dan Payne (Bill)
Gina Holden (Jen)
Catherine Lough Haggquist (Lindsay)

Opis:
Claudia (Daphne Zuniga) jest absolwentką Harvardu i wziętym prawnikiem. Jej życie wydaje się
z pozoru idealnie urządzone. Claudię stresuje najbardziej myśl o rodzinnej uroczystości Świąt
Dziękczynienia, na którą została zaproszona. Jednocześnie, z polecenia przełożonych, ma
nadzorować zniszczenie miejscowego parku pod planowaną budowę. Aby dopiąć swego,
zmusza pracowników firmy do pracy w święta. Przypadkowo spotkana niekonwencjonalna
psychoterapeutka, tajemnicza Gina (Faye Dunaway), ma zamiar udzielić dynamicznej pani
adwokat nauczki. W rezultacie Claudia musi na nowo rozważyć wybory, które podjęła i
zastanowić się nad zmianą stylu życia. "Kiedy dowiedziałam się o pomyśle na ten film, z
miejsca byłam nim oczarowana" - mówi odtwórczyni głównej roli w "Rodzinnym Święcie
Dziękczynienia", Daphne Zuniga. Gwiazda serialu "Melrose Place" przyznaje, że miała wpływ na
postać, w którą się wcieliła. "To kobieta sukcesu, która ma mnóstwo pieniędzy, szafę pełną
ubrań i widoki na romans. Tymczasem nagle ukazuje jej się życie, jakie mogłaby wieść, gdyby
podjęła inne wybory. Pracowałam ze scenarzystką Emily Baer, aby upewnić się, że przesłanie
filmu nie będzie po prostu brzmiało: Oto bohaterka powinna była założyć rodzinę". Film
wyreżyserował Neil Fearnley, znany z pracy przy takich serialach telewizyjnych, jak "Witchblade"
czy "Poszukiwani", ciekawostką zaś jest występ na ekranie aktorskiej legendy lat 60. i 70.,
laureatki Oscara Faye Dunaway ("Bonnie i Clyde", "Chinatown", "Sieć"). Jak pisała recenzentka
magazynu "Varierty", Laura Fries, autorzy filmu "snują interesującą przypowieść o przemyśleniu
swej kariery na nowo lub co najmniej poddaniu pod rozwagę, czym jest idea sukcesu. To
idealne przesłanie na czasy ekonomicznego kryzysu, jak również refleksja na świąteczny czas".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones