PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95224}

Rozkosz

Bliss
6,3 107
ocen
6,3 10 1 107
Rozkosz
powrót do forum filmu Rozkosz

Dobry film erotyczny. Pala staje jak ta lala:)

użytkownik usunięty
Wojtalek

Mogłbym dyskutować czy pała staje jak lala:)na tym filmie bo widzialem lepsze filmy ze zmysłową fabułą ale nie upieram sie napewno cos staje he
Jak chcesz to zajrzyj w moje ocenki filmów to może cos do gustu Ci przypadnie.Są tam filmy własnie tylko ze zmysłową fabułą bo takie tylko postanowilem tu oceniać.
Jednak zupełnie sie nie zgodze z Twoim zdaniem że film trzyma w napięciu dlatego że to nie taki rodzaj filmu że ma trzymać w napieciu.Trzymające filmy w napieciu to thrillery,horrory no jakies kriminalne i sensacyjne a ten sie do tych nie zalicza.Dla mnie to był dramat z elementami erotyki.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Wojtalek

Jeszcze jedno
Co do ocenek moich filmów
Jak juz wspominalem są tam filmy ze zmysłową fabułą tj dramaty,thrillery erotyczne itp oraz filmy w ktorych wystepuje gwałt
ot tak abys wiedział czego mozesz się tam spodziewac:)

ocenił(a) film na 7

Zaraz zobacze co tam masz w Ulubionych:) Co do 'trzymania w napiecu', to nie uwazam, ze jest to zarezerwowane dla okreslonego gatunku filmow. Jesli film jest dobrze zrealizowany, to moze byc melodramatem i bardzo trzymac w napieciu. Moze byc tez np. 'Pilą', ktory 'powinien' trzymac w napieciu, a smieszy i zenuje co najwyzej. Ogolnie to powstrzymalbym sie od stwierdzen, ze dany film 'powinien' byc taki i taki badz wywolywac takie i take uczucia, bo nalezy do tego i tego gaunku. Mnie 1000 razy bardziej trzymal w napieciu 'Miedzy Slowami' niz dziesiatki horrorw, thrillerow czy sensacji.

Pozdro

użytkownik usunięty
Wojtalek

hahaha umarlem :D
dobry komentarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones