PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609587}

Rozstanie

Jodaeiye Nader az Simin
7,6 38 908
ocen
7,6 10 1 38908
8,3 37
ocen krytyków
Rozstanie
powrót do forum filmu Rozstanie

Pokazuje to mizerię obecnego kina, gdzie dobry film zostaje zaraz arcydziełem okrzyknięty, po prostu skala porównacza słaba i tyle. Dla mnie film to;
- obraz - tutaj bez fajerwerków, normalny klasyczny i tyle
- muzyka - j.w
- gra aktorów - czasami miałem wrażenie, ze niektórzy z nich to tak zwane naturszczyki
- scenariusz - prosta w sumie historia i wcale nie rewelacyjnie pokazana
- takie coś nieuchwytnego co mnie chwyta w którejś scenie filmu i trzyma juz do końcowych liter - nic takiego mnie nie chwyciło.
Podsumowując obejrzałem, ale nawet lekko się znudziłem i wracać do tego obrazu nie zamierzam, a są filmy do których wybranych scen wracam dziesiątki razy.

użytkownik usunięty
tradycyjnyjakzawsze

Prawda, to nie jest arcydzieło. Ale w kwestii tematyki i stawiania ważnych pytań daje radę(czym jest prawda, czym jest kłamstwo, co to jest odpowiedzialność, jak przekazać wartości dzieciom, jak wyglada pozycja kobiety i mezczyzny wobec religii i wobec prawa) . Nie jestem przekonana, czy te rzeczy wybrzmiały w filmie, czy jednak zostały wręcz łopatologicznie wyłożone przed widzem. Nie było tu subtelności. Bardzo podobała mi się gra młodej. Poza tym nie ma rewelacji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones