PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128710}

Ruchomy zamek Hauru

Hauru no ugoku shiro
8,0 112 974
oceny
8,0 10 1 112974
7,7 22
oceny krytyków
Ruchomy zamek Hauru
powrót do forum filmu Ruchomy zamek Hauru

Ruchomy zamek Hauru napewno zostanie bardzo dobrze przyjęty w Polsce, sam juz niemoge się doczekać tego filmu, a w kinie napewno mnie zobaczycie:) ciekawe anime również zapowiada firma anime-gate.pl Apllessed bedzie ich startowym tytułem:)

ocenił(a) film na 10
kaneda1_2

Zgadzam się z tobą, Ruchomy Zamek odniesie u nas duży sukces artystyczny i komercyjny, wiadomo że dorośli fani anime stanowią i będą stanowić niewielki wpływ z biletów bo jest to anime uniwersalne czyli dla wszystkich, więc dzieciaki będą przychodzić na seans z rodzicami, szkoły, przedszkola itp. I bardzo dobrze, może wreszcie zmieni się wizerunek anime w polsce i nikt już nigdy nie wspomni o Pokemonach :)
Ja też idę na Ruchomy Zamek do kina, nie widziałem go jeszcze i muszę go obejrzeć na dużym ekranie. Co do Appleseeda to oglądałem go na kompie i zmiażdzył mnie ten film. Może historia w nim opowiedziana nie jest jakaś wybitna, ale graficznie mamy do czynienia z rewolucją, chociaż Appleseed ma tyle samo wielbicieli co zagorzałych przeciwników dla których jest to dno i koniec świata :) Na Appleseeda również pójdę do kina i namawiam do tego wszystkich, nawet nie znających anime. Może sukces tych filmów popchnie dystrybutorów do decyzji o zakupie kolejnych świetnych tytułów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones