PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599742}

Rzeź

Carnage
7,1 121 418
ocen
7,1 10 1 121418
7,5 41
ocen krytyków
Rzeź
powrót do forum filmu Rzeź

9/10. Film świetny , mistrzowski - to 70 minut mistrzowskiej gry aktorskiej . Niski budżet , czterech
aktorów , jedno pomieszczenie a wartość filmu ponad setki tych nakręconych za grube miliony.
Aktorzy dają z siebie wszystko na najwyższym poziomie . Takich filmów brakuje . Gdyby było więcej
to może mniej by było tak krzywdzących komentarzy na temat tego filmu na filmwebie - wierze , że
potrafiłby się wyrobić lepszy gust wśród kinomaniaków ;) .

ocenił(a) film na 7
zun82

Pozwolę sobie na polecankę - bo po pierwsze się zgadzam, a także właśnie obejrzałam film, który przywołał pewne skojarzenia z 'Rzezią' właśnie (głównie z uwagi na minimalistyczną formę).

Podobna konwencja, jeszcze niższy budżet, jeszcze mniejsza liczba aktorów, okropne niska ocena na FW (aczkolwiek tylko 6 głosów) i też warto:

http://www.filmweb.pl/film/Fortune-2009-379836/

zun82

Eee tam, mnie też bawił, a nie jestem jakimś szczególnie wyrobionym widzem. BTW, najśmieszniejszy był Waltz, który za każdym razem angażował się w polemikę z Foster, ale gdy dzwoniłą komóra to momentalnie na to zlewał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones