PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734312}

Sąsiedzi 2

Neighbors 2: Sorority Rising
5,7 62 261
ocen
5,7 10 1 62261
5,1 17
ocen krytyków
Sąsiedzi 2
powrót do forum filmu Sąsiedzi 2

neighbors 2 - 3/10

ocenił(a) film na 3

Bardzo slaby, na sile zrobiona komedia jako kontynuacja czesci 1, zarty na nizszym poziomie, zero inwencji tworczej, powielany skwasnialy humor. Kompletnie nieudany. Osobiscie, najjasniejsza postacia filmu byla Moretz i ... azjatka z jej grupy, smieszna dziewczyna. Co do gagow, najlepszy to byl garaz (pomysl niestety powielany) no i tekst 'another Jewish in oven' powiedziany przez Setha. Slaby, nie polecam do kina.

dabram17

No niestety, amerykańskie komedie się skończyły, coś tam znajdziesz sensownego, ale większość to chłam "gays friendly", który polubią tylko geje właśnie no i może kobiety, te które zadowoli byle rynsztokowy humor, mam nadzieję że kobiet tego typu jest jak najmniej bo cała nadzieja tego świata w normalnych ludziach z wartościami :) Filmy tego typu to jest właśnie obraz braku wartości i zasad Zachodu, dlatego Zachód umiera a Wschód radzi sobie coraz lepiej, ale... to temat na dłuższą pogawędkę :) PS. Trójka to za wysoka ocena ;)

ocenił(a) film na 5
DaveDovah1993

>pójdź na komedię niskich lotów, wiedząc, że żarty będą tam takie, żeby ktoś mógł się uśmiechnąć, oglądając film po ciężkim dniu
>stwierdź, że seans był słaby
>rozpisuj na bazie tego filmu historię cywilizacji, w której uznajesz, że skoro taki film powstał to cywilizacja, w której on został stworzony jest słabsza od tej drugiej

blackniol

I po co ten green screen text?

blackniol

dopisze jeszcze: "zack efron kolejny raz udaje komika, ten drugi zreszta tez"

i sam sie skwituje:
> narzekaj na wschodzaca gwiazde kina....

blackniol

i do k...ej nedzy, nawet jak mam ciezki dzien, to poczucie humoru mi sie schodzi na psy :)

DaveDovah1993

No mi jakos sie ten film nie spodobal, wiec widac Twoje stereotypowe myslenie - ze tylko gejom sie spodoba- jest bardzo bledne :)

dabram17

To napiszcie tytuły komedii z żartami na wyższym poziomie bo jestem bardzo ciekawa.

ocenił(a) film na 3
Dominika_jj

Pierwszy z brzegu jak meet the parents.....tez jest troche zartu kloacznego a jednak oglada sie swietnie. Powstalo mnostwo komedii ktore smiesza zamiast nudzic, ktore nie przekraczaja pewnego limitu 'dobrego smaku'. Tytulow jest mnostwo.

Dominika_jj

Monty Python. Amen.

ocenił(a) film na 4
dabram17

Szczerze? Może z 2 razy się uśmiechnęłam? Lubię komedie jak najbardziej, końcówka mi się podobała, ale obrzucanie domu tamponami ? Trochę niesmaczne i wszystko musi mieć swoje granice :) dzisiejsze komedie schodzą totalnie na psy i nawet w połowie nie są w stanie dorównać komediom z lat 90 :(

Mihlin

Jedynce dałem 5 i nie wiem czemu poszedłem na to do kina. Bardzo złe to jest, najlepsze sceny były w zwiastunie, w rezultacie, w kinie się w ogóle nie smiałem.

ocenił(a) film na 4
d_devil_2

Dokładnie, lepiej będzie na angry birds jechać :D

ocenił(a) film na 1
dabram17

Kac Wawa była chyba nawet bardziej śmieszna od tego gniota. Dziecko lata z wibratorem, a ci cieszą michy. Przytulak wibrator. Słabe.

ocenił(a) film na 5
arasik

Chyba jestem już za stara na takie filmy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones