PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744056}
5,3 29 842
oceny
5,3 10 1 29842
2,8 5
ocen krytyków
Słaba płeć
powrót do forum filmu Słaba płeć?

znowu adamczyk

ocenił(a) film na 6

jeny naprawdę?

niuisa

To samo pomyślałem

ocenił(a) film na 6
kolo_103

niedługo będzie w reklamie Biedronki założę się o popcorn :)

niuisa

"Znowu"?
Kiedy zagrał ostatnio w komedii rom.? - "Och, Karol 2" z 2011 roku!!!
Jeśli ktoś nie ogląda serialików TVN-u to dawno go nie widział w podobnych produkcjach ;) Przejeść się może oglądaczom reklam :P
Osobiście nie lubię katować się reklamami, seriali tej stacji nie oglądam i Adamczyka widziałam ostatnio tylko w słabym filmie "Wkręceni".

ocenił(a) film na 6
pixi222

Nie ujmuje gry aktorskiej, bo jest dobra, jednak dla osób oglądających telewizję , jest go sporo :)

Ciekawi mnie tylko czemu nie spróbuje czegoś nowego, zawsze gra amanta no i poza serialami wojennymi.

Zgodzę się że nie zawsze role serialowe mu wychodzą, jednak przepis na życie z TVN-u był niezły.

No nic czekamy na ten film i na listy do M 2 też z Panem Adamczykiem :)

niuisa

Też się zastanawiam dlaczego, ale musim wziąć poprawkę na to, że producenci mogą mu nie oferować za ciekawych innych ról -_- i gość nawet mając ambicje ma problem...
Racja, w "Przepisie" zagrał fajnie,pasował do roli i bycia pod butem Mai XD

użytkownik usunięty
pixi222

Nikt nie napisał, że chodzi tylko o komedie romantyczne. W 2013 roku grał np. we ,,Wkręconych", poza tym w latach 2012-2013 zagrał w kilku filmach wojennych.

Dyskusja jest pod filmem z gatunku kom. rom. :-) to się zasugerowałam....

użytkownik usunięty
pixi222

Ok, ale skoro autorka tematu napisała, że ,,znowu Adamczyk", to powinniśmy brać pod uwagę jego wszystkie role, przynajmniej te ostatnie. :)

niuisa

Adamczyk jest, moim zdaniem, jednym z lepszych aktorow. Fakt, gra glownie w komediach, ale jest tam bardzo wiarygodny. Bardzo go docenilam po serialu "Czas Honoru". Niestety, moze nie ma innych propozycji, jest aktorem, to jego zawod. A w "Slabej plci" ma chyba drugoplanowa role..?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones