PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031857}

Służka

It Lives Inside
4,5 1 465
ocen
4,5 10 1 1465
5,0 3
oceny krytyków
Służka
powrót do forum filmu Służka

Film średni

ocenił(a) film na 5

Tak szczerze mówiąc to ten horror w ogóle mnie nie wystraszył. Pełno w nim było utartych schematów i przewidywalnych zachowań. Do tego wątek społeczno-kulturowy, dla mnie niezbyt ciekawy. Film nie spełnił moich oczekiwań, mimo że zwiastun był obiecujący. Zakończenie też jak dla mnie nijakie, niepoważne. No bo niby wszyscy się modlą i modlitwa nie działa, aż tu nagle zaczyna działać. Ogólnie można by mnożyć zastrzeżenia i uwagi, więc może teraz parę rzeczy na plus. Historia demona, jego stopniowe wychodzenie i ostatecznie przedstawiona pełna postać podobała mi się. Generalnie samo założenie dotyczące historii opowiedzianej w filmie również na plus. Tylko źle przedstawione. Moim zdaniem widz jest za szybko wprowadzony w środek fabuły, film powinien zaczynać się wcześniej o kilka scen, a co za tym idzie mógłby mieć dłuższy początek. Nie jest to bardzo dobry, ani nawet dobry film. Średniak w całej okazałości. Na jeden raz, jeśli w ogóle.

ocenił(a) film na 6
pyciam1

Bo modlitwa nie działa w pojedynkę. Co opinii się zgadzam. Też mogli by więcej opowiedzieć o demonie, skąd się wziął etc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones