PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835639}
5,4 6 999
ocen
5,4 10 1 6999
3,0 9
ocen krytyków
Sługi wojny
powrót do forum filmu Sługi wojny

Film

ocenił(a) film na 7

Film polecam - co prawda zaczął się dobrze rozkręcać dopiero od połowy. Temat jeszcze nie oklepany- jak najbardziej na czasie. Stramowski w nowej stylizacji zaskoczył mnie na plus. Bardzo duże zaskoczenie postacią Olgi- Karolina Czarnecka. Nie wiedziałem , że tam zagrała - a c3nię sobie ją.

ocenił(a) film na 2
logun74

Wręcz przeciwnie - nie polecam tego filmu. Jeżeli Stramowski w tym "dziele" zagrał dobrze, to we wszystkich innych filmach musiał być antytezą aktora. To taki film, że wstydzę się, że coś takiego w ogóle obejrzałam. Koszmar to za mało powiedziane.

ocenił(a) film na 9
logun74

A mnie się podobała zarówno gra Stramowskiego jak i Kanii, i Czarneckiej też. Przede wszystkim za ich umiejętność gry w filmie kryminalnym oraz dlatego, że temat jeszcze nie "wypada z lodówki".

elnagarky

Na zachodzie wypadł dekady temu. Obecnie w Polsce jest to odgrzewany kotlet, więc z przyzwoitości zapytam wersami z "Matrixa 4" no to jaki sosik? Qresko pikantny czy PeDalsko łagodny?

elnagarky

Temat już się pojawiał, ale nie jest oklepany a to już coś, dlatego warto obejrzeć.

logun74

Film nieogladalny ale konta uruchomione by jego wizerunek ocieplic hehe

ocenił(a) film na 7
logun74

Nie ma tragedii, a temat dopiero wchodzi do kin więc dopiero teraz możemy czekac na kolejne produkcje.

ocenił(a) film na 2
logun74

film słabizna. Max ocena 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones