PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835639}
5,4 6 995
ocen
5,4 10 1 6995
3,0 9
ocen krytyków
Sługi wojny
powrót do forum filmu Sługi wojny

Zwiastun całkiem spoko, temat też do mnie przemawia. Mało się mówi o takich zagrożeniach, o filmach tego rodzaju też się nie słyszy, a przecież problem z nieetycznym wykorzystaniem różnego rodzaju próbek istnieje. No i Stramowski! Uwielbiam gościa ;)

ocenił(a) film na 7
jolamanol

Stramowski prze do przodu pomimo głosów z zewnątrz i mi się to podoba. Z filmu na film jest coraz bardziej przekonywujący i podejmuje się coraz to różniejszych ról.

jolamanol

podoba mi się pomysł wprowadzania wątków naukowych do filmów akcji. Z doświadczenia kinomana wiem, że wychodziło to raz gorzej raz lepiej. Ciekawe jak tutaj

ocenił(a) film na 7
Kino_wyobraznia

ciekawe jak Karolina Czarnecka wypadnie

Aries_Thun

to ta laska od hery, koki i haszu?

ocenił(a) film na 7
Kino_wyobraznia

tak xd to ta

jolamanol

Temat istnieje od wielu dekad, a to filmidło spóźnione o minimum dwadzieścia lat, ale nastolatkom się spodoba z uwagi na zwalisty kloc drewna w roli głównej. Wczoraj na seansie dwie zasłabły i trzeba było dzwonić po karetkę :) Takie były przejęte nową fryzurą swojego kochasia :)

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

Może to byłam ja. Dla mnie ten kloc jest super hot. Sorry not sorry

Aries_Thun

no ja jestem hetero i dla mnie też jest super hot "sorry not sorry" XD

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

A! I nie jestem nastolatką. Czy obaliłam Pana koncepcję?

Aries_Thun

Nie, bo idealnie się w nią wpasowujesz. Oceniasz urodę, a nie umiejętności aktorskie. Jedno i drugie to dwie osobne kwestie, więc warto mieć to na uwadze.

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

jakbym chciała pójść i oceniać umiejętności aktorskie, to bym poszła na spektakl Krystiana Lupy albo Warlikowskiego. W tym przypadku miałam ochotę popatrzeć sobie na hot typusia ze spluwą w łapie. Trochę dystansu

Aries_Thun

Wystarczyło popatrzeć na plakat, który wisi nad łóżkiem.

PanKracjusz

nic nie przebije fryzury Stramowskiego w Pitbullu

Arek_Sontak

Nie przebije, ale to nie drugi pitbull. Tu masz inny klimat. Mi ten bardziej odpowiada.

PanKracjusz

Jakoś nie przypominam sobie wielu polskich filmów, które poruszały temat bioterroryzmu

julianauhu

Nic na to nie poradzę, że większość filmów powstających w Polsce jest tworzona z wieloletnim opóźnieniem względem zagranicy. Na zachodzie takich filmów jest na pęczki i powstawały nawet w ubiegłym stuleciu.

julianauhu

ja też nie i ten chyba dopisuję do ulubonych

jolamanol

No Stramowski jest coraz lepszy. W ogóle film dobry. Zadowoleni będą ci, którzy chcieli zobaczyć Wrocław na ekranie, ci, którzy szukali dobre sensacyjnego kina oraz ci, którzy po seansie chcą zostać z czymś więcej niż pustą paczką po chipsach.

jowitaduleka

Stramowski coraz lepszy? Niby w czym? Może chciałaś napisać, że jest coraz piękniejszy? To ma być dobre sensacyjne kino? Nie rozśmieszaj mnie. Takie coś może napisać osoba, która w życiu nie widziała dobrej sensacyjnej produkcji.

ocenił(a) film na 7
jowitaduleka

faktycznie Wrocław na plus! a Stramowski klasa, dziwne, że został tak skrytykowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones