PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480912}
4,7 4 445
ocen
4,7 10 1 4445
S. Darko
powrót do forum filmu S. Darko

Bo ja niestety nie zrozumiałem głębi, więc proszę o pomoc, być może zmienię ocenę jeśli zrozumiem o co właściwie chodziło w tym filmie. Bez hejtowania.

1. Jaki był cel istnienia freak'a Iraq'a?
2. Dlaczego miał maskę królika? (tak, pamiętam ją z pierwszej części, nie widzę relacji)
3. Co to była za wysypka na cieleJeremy'ego? Dlaczego pod koniec chciała ekspolodować? Meteoryt go zaraził tym nowym pierwiastkiem? Ok, i co z tego?
4. Martwy dzieciak zamknięty za kratami i nawiedzający ludzi. Dlaczego on? Moim zdaniem to taki tani chwyt, że: dziecko=duch=tajemnica->strach się bać!
5. Teserakty. Dlaczego akurat one? Poza tym w trójwymiarowej rzeczywistości nie widzielibyśmy ich w ten sposób... Spadałyby zwykłe sześciany (może się mylę?)
6. Piórko? Z telewizora? O co cho?
7. W jaki sposób Iraq wyszedł z celi?
8. Elizabeth. To ona wsadziła dzieciaka za kratki lub ojczulek (może pedofil?). Za co? Po co? Chodziło tylko o pokazanie fanatyzmu religijnego pochodzącego od zwyrodniałych księży-manipulatorów, czy jednak była w tym jakaś głębia i niepopulizm?
9. Śmierć Sam - seriously, ku#wa?

Tak jak pisałem, proszę bez hejtowania, jak w pozostałych wątkach. Skupmy się na analizie filmu.

ocenił(a) film na 3
Matrixiu

A! No i ta suknia zrobiona z kondomów :)

ocenił(a) film na 2
Matrixiu

Jak wyjaśnisz mi, nie sięgając po źródła, o co biega w "Piknik'u nad wiszącą skałą" to odpowiem na te pytania!

Matrixiu

http://www.filmweb.pl/film/S.+Darko-2009-480912/discussion/%5BSpoilery%5D+Nowe+z upełnie+odmienne+spojrzenie+na+film,1136827

tutaj poczytaj co napisałem :) może Ci się rozjaśni a może znajdziesz jeszcze coś innego

ocenił(a) film na 1
Matrixiu

Właśnie dlatego że nie zrozumiałem 1/10

michal_1992r

Please, go kill yourself. Nawet nie będe pisał o co mi chodzi, po prostu błagam - zrób to.

ocenił(a) film na 2
Fryzomaniak

After you, lol.

Matrixiu

obejrzałam ten film, nie dałam mu wysokiej oceny
z tego co mi się wydaje to tak:


ad2. chyba ta cała Sam kazała mu ją zrobić
ad3. meteoryt miał na sobie pewnie jakieś bakterie, pierwiastek, a ten chłopak miał coś podobnego do choroby popromiennej
ad7. Duch Sam go uwolnił
ad8. myślę, że za tym stał ksiądz
ad9. ona w końcu nie umarła lol

chyba tyle, dziwny był ten film. Lubię jakieś takie skomplikowane kino, ale ten film faktycznie troszkę był przekombinowany mówiąc dyplomatycznie ;)

willemite

Warto go zalukać,czy gniot,dzisiaj tvn7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones