PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717354}

The Throne

Sa-do
7,3 356
ocen
7,3 10 1 356
Sa do
powrót do forum filmu Sa-do

Starzejący się król pragnie osadzić na tronie godnego następcę, uważa niestety że jego jedyny syn nie spełnia pokładanych na nim nadziei. Te rozczarowania są dodatkowo podsycane rozgrywkami pałacowych koterii, chcących zabezpieczyć swoją przyszłość. Wszystko to prowadzi do nieuniknionego konfliktu na linii ojciec - syn/król - książę.

Film bardzo sprawnie zrealizowany, z dbałością zarówno o realia historyczne, jak i profile psychologiczne postaci. Można w nim przywieść wiele analogii do współczesnej Korei, gdzie o być, lub nie być decyduje edukacyjny "wyścig szczurów".

ocenił(a) film na 8

Można wiedzieć, gdzie widziałaś/widziałeś ten film?

użytkownik usunięty
kasencja5

Z rutrakera
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5133324

ocenił(a) film na 7

Ale nie z rosyjskim dubbingiem? :)

użytkownik usunięty
Dynablaster

Nie jest zdubbingowany.

ocenił(a) film na 7

To dobrze :). Powiedz mi jeszcze, gdzie znajdę pasujące napisy angielskie, bo na rutracker są dwie wersje filmu do pobrania i obie z napisami po rosyjsku. Z góry dzięki.

użytkownik usunięty
Dynablaster

Myślę, że znajdziesz na opensubtitles - tak na 90%, bo nie dam sobie ręki uciąć. Warto też skorzystać z google.

ocenił(a) film na 8
Dynablaster

ja już mam ang napisy-chcesz czy dorwałeś?

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Jeszcze nie mam. Możesz mi podesłać na maila. A góry dzięki:)

ocenił(a) film na 8
Dynablaster

Poszły :)

użytkownik usunięty
kasencja5

Widzę, że postawiłaś 10 i serce Nae Meo-ri Sok-eui Ji-woo-gae.
A oglądałaś może dramę Cheon-il-eui Yak-sook?

ocenił(a) film na 8

Nie, nie widziałam, ale przymierzam się, bo lubię tą aktorkę co gra w roli głównej.

ocenił(a) film na 8

Ja szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że tak film będzie tak dobry. Cała historia niezwykle mnie poruszyła i dała dużo do myślenia, a w ostatnich 20 minutach płakałam jak bóbr :<. Może nieco zawyżyłam ocenę, ale myślę, że w mojej skali na tyle zasłużył.

olik124

A Pąństwo z angielskimi subami czy jest coś pl? Bo mam chętkę na ten film ale wolałbym coś po naszemu...

ocenił(a) film na 8
Arkadio_Moralez

Niestety nie wiem czy istnieją gdzieś polskie napisy do tego filmu bo sama oglądałam z angielskimi :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones