PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149828}
7,1 1 702
oceny
7,1 10 1 1702
Saam gaang yi
powrót do forum filmu Saam gaang yi

+/-

ocenił(a) film na 5

"Box" rewelacyjny, a Park Chan Wook jak dla mnie to rozczarowanie...

ocenił(a) film na 8
fazard

t pierwsza czesc mnie rozwalila ale dopiero jak drugi raz obejrzalem - mistrzostwo swiata druga czesc najslabsza a 3 nom jestem wielbicielem rezysera oldboya i pani zemsty ale jego ,,cut,, - tylko dobre tez wiecej sie spodziewalem zwlaszcza ze pomysl naprawde ciekawyy

stringerbell

druga część Dumplings najlepsza, potem Cut, na końcu Box

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

Jestem świeżo po seansie i muszę powiedzieć, że najbardziej chciałam oglądnąć ten zbiór z powodu słynnych Pierożków ;), jednak moim faworytem teraz jest Pudełko z powodu klimatu i otoczki bajkowości egzekwo z Cięciem, które nieźle wpływało na psychikę i zadawało ważne pytania na temat psychiki ludzkiej i istoty zła. Co nie znaczy, że Pierożki mi się nie podobały, za mało było w nich, może nie akcji, ale brakowało mi "tego czegoś", przez 40 minut kobieta głównie jadła ruskie w różnej aranżacji ;) , dopiero pod koniec coś ruszyło. Z tego co słyszę to osoby wyżej mają w posiadaniu inne wydania niż ja bo u mnie film się zacżął od Pierożków, w środku było Cięcie, a pod koniec Pudełko. Czy oprócz kolejności są w tych wydaniach jeszcze jakieś różnice? Jako całość nowelki są wspaniałe, to miły odpoczynek od monotematycznego kina grozy w stylu hollywood ;) Niedługo zabieram się za seans 2 częśći i pełnometrażowych Pierożków ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones