PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577544}

Safari 3D

Die Konferenz der Tiere
5,5 4 155
ocen
5,5 10 1 4155
Safari 3D
powrót do forum filmu Safari 3D

BARZDO SŁABA BAJKA. nie polecam. nuda i pranie mózgów naszych dzieci.
chciałem wystawić ocenę 3 ale dziecko mi nie pozwoliło :-)

ocenił(a) film na 1
dzesio

Zgadzam się z dzesio - zwłaszcza w kwestii prania mózgów i ekoterroryzmu. Gdyby chociaż ta wątpliwej klasy ideologia była serwowana z rozsądnym scenariuszem... ale niestety nie jest. Jedyny punkt za efekty 3D.

ocenił(a) film na 4
dzesio

SŁABIUTKI jak na animacje!
Już to wszystko widzieliśmy i to w lepszym wykonaniu o niebo!

ocenił(a) film na 8
dzesio

a wg mnie bajka ma ważne przesłanie i fajnie, że to trafi do dzieci. Moja córka zauważyła mądre słowa starych żółwi.
Ekoterroryści??? Co za głupie stwierdzenie!! Ci ludzie walczą o dobro naszej planety, a ty tak mówisz.?Widocznie jesteś za tymi wszystkimi korporacjami, ktorzy łoją kasę kosztem czyjegoś nieszczęścia(zwierząt, ludzi i naszej planety...

ocenił(a) film na 3
seszensue

Beznadziejna bajka, nie wspominając o jakże ironicznie głupiej końcówce.

dzesio

Uważam, że bajka bardzo fajna, pięknie zrealizowana, ma w sobie dużo treści proekologicznych ładnie ukierunkowanych na młodych ludzi i dzieci
Jedna z lepszych animacji ostatnich lat, nie ma tam bezsensownej agrsesji, nawet jeżeli są sceny takie troche ostrzejsze to nie tzw bezsensowne mordobicie


-ostatnie 15 minut to tak zgadzam się "ekoterroryzm" (spoilery) - niestety kiepska nieprzemyślana końcówka, z tym wysadzeniem tamy a nasepnie nalotem na NY, uważam że mogli to inaczej zakończyć
Pozatym w większości same plusy

użytkownik usunięty
ixxert

Myślę, że dla jednego dziecka bajka okaże się fajna, a innemu się wcale nie spodoba. Wszystko kwestia indywidualna, trudno oceniać odgórnie. Faktycznie jest tu mnóstwo propagandowych ekologicznych gadek, co uważam za wielki minus. Dzieci niekoniecznie powinny być od najmłodszych lat faszerowane globalnym ociepleniem, co do którego istnienia nawet wielu naukowców ma wątpliwości. Końcówka jest fatalna, wątpię, bym jako dziecko była nią usatysfakcjonowana, ale cóż, mnie podobały się takie bajki jak Muminki, Smerfy i żółw Franklin... Ale cóż, niektórym dzieciakom na pewno się spodoba, ale film dla całej rodziny to to nie jest, osobiście ledwie dałam radę go zdzierżyć. ;)

dzesio

Co nazywasz "praniem mózgów"? Idee, który nic dla ciebie nie znaczą? To bajka przeznaczona dla dzieci, a im na pewno się spodobało, więc nie rozumiem twojej negatywnej wypowiedzi. Swoją drogą, ocena 3 nie byłaby obiektywna.

P.S - Pranie mózgów jest wtedy, gdy 5-letnie dziecko ogląda bajki typy "Happy Tree Friends", które zdecydowanie nie są przeznaczone dla jego rocznika.

ocenił(a) film na 6
szol22

z punktu widzenia mojego dziecka rzeczywiście jest to fajna bajka, jednak moja ocena "bardzo słaby" to właśnie 3 (słaby) albo 2 (bardzo zły) i wyskakujące gadżety z ekranu nie podniosą mojej oceny.
jeśli chodzi o pranie mózgów, to jesteśmy wszyscy poddawani temu procesowi przez media. dlatego ja co prawda mam w domu telewizor ale nie oglądam TV i zanim coś włączę to najpierw sprawdzam co będę oglądać i uważam na to co puszczam dziecku. w tym przypadku zawiodłem. muszę być bardziej czujny. niestety ciężko jest wychowywać dziecko w faszystowskim kraju według swoich zasad. co prawda mam wpływ na to co przekażę dziecku w domu ale prawie żadnego na to co w szkole mu mówią. potem biedne jest trochę rozbite, bo w szkole mu opowiadają człowiek to i tamto, że MY jesteśmy winni wszystkiemu, a ja mu na to że to nieprawda. nie chcę tu nikogo przekonywać do swoich poglądów ale chciałbym żeby każdy miał prawo do swojego zdania i żeby móc wychowywać dzieci według swoich zasad, a nie przez państwo i media jak ma to miejsce właśnie w faszyzmie. jeśli oderwiecie się jakąś siłą od kloaki wiadomości i nurt tego gówna przestanie Wam zalewać umysły to może zrozumiecie o czym tu piszę. inaczej dyskusja nie ma sensu.

ocenił(a) film na 1
dzesio

Ech, dzesio... Znowu mogę powiedzieć wyłącznie: zgadzam się z Tobą.

użytkownik usunięty
dzesio

Nie słuchaj jakiegoś bachora, bo to twoje konto. TWOJE NICZYJE INNE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones