PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693386}

Saga wikingów

Northmen: A Viking Saga
5,1 7 483
oceny
5,1 10 1 7483
3,2 5
ocen krytyków
Saga wikingów
powrót do forum filmu Saga wikingów

Szóstka wikingów podbija Brytanie to musi być epopeja że hej :)

beku1972

nawet, że ho i hu... :D

beku1972

No ba :) i jeszcze wszyscy po amerykańsku gadajo.Jestem zachwycony po 20 min.oglądania.Takie emocje że nie wiem czy dalej oglądać ;)

ocenił(a) film na 1
tolo12

Ja od tych wyszukanych tekstów dostałem sraki.

tolo12

Jakby ktoś nie wiedział, to Amerykanie przechowali starannie pierwotną wymowę angielską, natomiast Brytyjczycy poprzerabiali ją jeszcze kilka razy. Tako rzeką oficjalne podręczniki gramatyki historycznej języka angielskiego.
To może i racja, że po amerykańsku :)

ocenił(a) film na 10
beku1972

Ja tylko powiem że to film na historycznych faktach autentycznych oparty więc mów co chcesz, ale tak właśnie było...

ocenił(a) film na 3
MALA_BETONIARKA

A nie przypadkiem na historycznych faktach fikcyjnych?

ocenił(a) film na 10
FILioza

nie.

ocenił(a) film na 1
MALA_BETONIARKA

Czytając to zwątpiłem w ludzkość...

ocenił(a) film na 2
MALA_BETONIARKA

jasne, historię to ty masz w serialu Vikings i tam był najazd na Brytanie ale w ilości kilku tysięcy vikingów, a nie 7 osób hahaha, ilość błędów w tym filmie przeogromna. Nigdy na raidy nie wypływała jedna łódź. Do taki łupieżczych ataków zabierały się całe okoliczne wioski. Ale tutaj był słaby budżet.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arasik

W serialu tę Brytanię atakuje akurat góra pięćdziesięciu Panów brodatych. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 6
szambelan

A kiedy Normanowie atakowali Paryż? Pamiętam bitwę na murach, więcej brodaczy spadło do wody niż w ogóle przypłynęło, a jeszcze połowa uciekła. Długo się z tego śmiałem.

viatori

A dziad z brodą bez zbroi i nawet ubrania sobie stał na drabinie i machał siekierą na prawo i lewo, a paryżanie sami się na jego oścień nabijali. To i tak sztuka. Pozdrawiam serdecznie.

arasik


@arasik "Nigdy na raidy nie wypływała jedna łódź." Te "raidy" to...?

ocenił(a) film na 7
beku1972

Jak ja kocham czytać komentarze na filmwebie. Dobrze, że w żadne sposó mnie one nie zniechęcają do obejrzenia filmu. Żadnego podbijania tam nie było. Zwykła ucieczka przed idiotami, których dało im się pokonać odrobiną sprytu, ot co.

ocenił(a) film na 6
annalicja

Tym bardziej że to tacy banici przecież. Więc jak mogli całą hordą podbijać Szkocję? ;) hehe chyba oni nie oglądali uważnie filmu ale co się tam dziwić dużo takich ludzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones