PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197782}

Salon muzyczny

Jalsaghar
7,6 362
oceny
7,6 10 1 362
7,8 6
ocen krytyków
Salon muzyczny
powrót do forum filmu Salon muzyczny

Jak to? Trzeci z filmów tego reżysera i nawet nie ma opisu? Dyskusji? Gdzie się podziali fani?

jak45

proszę spojrzeć na liczbę głosów; pewnie te dwa lata temu było ich jeszcze mniej. do filmu nie ma polskich napisów

_Bunuel_

Po prawie trzech latach jest tak samo...

ocenił(a) film na 10
jak45

Właśnie obejrzałem - to jest arcydzieło. Nie wiem jakim cudem ten film ma mniej niż 100 głosów na filmwebie, ale mam nadzieję, że odnowiona wersja Criteriona to zmieni.

cuphead

A ilu ludzi przeczytało "Ulissesa"?

Ja, na przykład, nie...

jak45

Nie każdy kto obejrzy ma potrzebę komentować. Poza tym, film przedstawiający tak odległy świat (Indie sprzed 60 lat) do łatwych w odbiorze nie należy. Nawet TVP pokazując filmy Raya pominęła ten film, to i ludziska nie znają.

Mr_mokrego_pampersa

OK. Trudno się spodziewać po I-necie jakiegokolwiek sensownego wartościowania informacji... Po ogóle społeczeństwa zresztą też. Wartość "towaru" wyznacza popyt i marketing - nic więcej. Szkoda, że idea arystokracji się skompromitowała; za nią podąża koncepcja elit...

ocenił(a) film na 7
jak45

No ale panie Jaku, pan żeś też nie skomentował filmu, tylko brak komentarzy. Jakże to tak? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones