PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379741}

Scooby-Doo: Ahoj piraci!

Scooby-Doo! Pirates Ahoy!
6,8 3 514
ocen
6,8 10 1 3514
Scooby Doo: Ahoj piraci
powrót do forum filmu Scooby-Doo: Ahoj piraci!

Prawdziwe filmy pełnometrażowe o Scoobim które były wręcz genialne to pierwsze cztery
czyli : Scooby Doo na wyspie Zombie , Scooby Doo i duch czarownicy , Scooby Doo i
najeźdźcy kosmosu i Scooby DOO i cyber pościg . Gdy w 2001 roku zmarł WIlliam Hanna za
filmy zabrało się samo Warner Bros i zmieniło Scoobiego w komputerową maskaradę .
Teraźniejsze filmy jak Meksykański potwór, AlohA Scooby czy Epoka Pantozaura to słabe
podróbki tych fantastycznych dzieł sprzed 10-12 lat. To już nie ten sam dreszczyk , nie te
prawdziwe potwory tylko mało straszne , przesłodzone komputerowe dno . Dawnego
Scoobiego juz nie będzie .. Bardzo to przykre bo jestem wielkim fanem tych starszych dzieł .
Nawet motyw piosenki ''Scooby DOO where are you '' nie jest wdrażany w bajkę od 2001
roku , czyli Cyber pościgu . To już nie ta magia .Kto się zgadza ??

pomgrej

dokładnie. Ubolewam tak jak Ty, Na Wyspie Zombie, Cyber Pościg i Najeźdźcy z kosmosu to moje dzieciństwo. Brak mi czasów kiedy bajki miały w sobie tan klimat...

ocenił(a) film na 6
pomgrej

Mam takie samo zdanie co ty! Do tego zauważyłem iż w tych czterech częściach: Na wyspie Zombie, Duch Czarownicy, Cyber pościg i Najeźdźcy z kosmosu członkowie "Tajemniczej spółki" mają nowe, lepsze ciuchy. Takie jakby lepiej wpasowujące się w XXI wiek. Nie te obciachowe szmaty. Do tego "wehikuł tajemnic" wygląda jak normalne auto a nie żałosny samochód w kwiatki. :( Chciałbym, aby powstały jeszcze takie filmy ze Scobym Doo. Mogę jedynie jeszcze wam polecić film "Scooby Doo i Wakacje z Duchami", który zadziwiająco mi się spodobał, jeśli chodzi o te "nowe" wersje. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones