PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688505}

Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów

Scooby-Doo! Adventures: The Mystery Map
4,8 436
ocen
4,8 10 1 436
Scooby Doo Wyprawa po mapę skarbów
powrót do forum filmu Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów

Okropne!

użytkownik usunięty

Zniszczyli starego Scooby'ego.

no właśnie ja chce starego dobrego scoobiego a nie takie gunwo:(

użytkownik usunięty
sawlol

Zamiast głowić się nad piosenką, ściągnęli bezczelnie z filmu. Szczyty chamstwa :#

Z czystą satysfakcją dałem 1 dla tego filmu, podchodziłem na dwa razy do tego filmu- po alkoholu film był okropny, ale na trzeźwo to jedno, wielkie nieporozumienie i już totalnie nie da się go oglądać. Dialogi pisał chyba jakis debil, który ledwo skończył podstawówkę, a więcej akcji jest podczas niedzielnej audycji w radiu Maryja. Próba wejścia w konwencję Muppetów się chyba zbytnie nie udała....

ocenił(a) film na 9

Stary Scooby nie zginął bo są już nowsze części w klasycznym stylu. Dla mnie jednak taka koncepcja zdecydowanie odpowiada. Jest to ulubiona bajka mojego dziecka a i ja chętnie ją oglądam. Rzeczywiście, dla jakich zatwardziałych, konserwatywnych fanów Scoobiego może to być świętokradztwo, ale równie dobrze można to powiedzieć o całkiem fajnych filmach aktorskich. 'Mapetowa" wersja ma fajny humor (jest go zdecydowanie więcej niż w klasycznych bajkach), brak przemocy albo jakichś przerażających potworów. Uważam, że co 3 filmy 1 mógłby być w takiej konwencji.

Właśnie trafiłem na to na HBO, przepraszam za stwierdzenie ale to wygląda jakby ktoś to (za przeproszeniem) wysrał, nie mam nic do filmów kukiełkowych ale TO JEST STRASZNE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones