PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31334}
5,7 40 456
ocen
5,7 10 1 40456
3,8 14
ocen krytyków
Scooby Doo
powrót do forum filmu Scooby-Doo

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

To najlepsze określenie na ten film. Szkoda tylko, że Rowan Atkinson zgodził się w tym
pojawić.

użytkownik usunięty
arekmrozinski

Dokładnie, żenada.

ocenił(a) film na 8

dlaczego ? jak sobie wyobrażaliście adaptacje bajki z gadającym psem ?
stare konie podniecają się bajką ... tak to JEST BAJKA

użytkownik usunięty
b3lial

Wiem, że to bajka, ale słabo jest zrobione i tyle.

ocenił(a) film na 8

a co jest tu słabe ?
scooby fajnie zrobiony , scrappy tez , kudłaty fajnie rpzez lillarda zagrany , michelle gelar tez super ... potwory są ?są ... więc co tu jeszcze chcieć ?
najlepiej chyba byłoby sie dzieci zapytac bo skoro im sie podoba to my dorosli nei mamy co gadac

użytkownik usunięty
b3lial

edit : ja jestem dzieckiem :D

b3lial

Film raczej nie jest skierowany do dzieci, patrz fabuła ;)

Bociek_O_le

Ja mam 14 lat. Wg. mnie to bardzo. fajny film. Zgadzam się z osobą wyżej niektóre momenty są raczej dla dorosłych. Nie zmienia to faktu,że czasami lubię go sobie obejrzeć :)
Może i jestem za stara ale Scooby to moje dzieciństwo,więc z miłą chęcią do niego wracam kiedy się nudzę :D

ocenił(a) film na 1
b3lial

SCOOBY JEST FAJNIE ZROBIONY? PORÓWNAJ GO Z GOLLUMEM - DWIE WIEŻE WYSZŁY W TYM SAMYM ROKU.

ocenił(a) film na 8
HiperLynx

Zapewne chodziło nie tylko o sam wygląd Scooby'ego, ale też o całą postać (zachowanie itd), co wg mnie jest bardzo dobrze zrobione.
Porównanie z Gollumem? Porównaj budżety obu produkcji... Ponadto Gollum robiony był przy pomocy performance capture.

ocenił(a) film na 8
HiperLynx

aleś dał porównanie :) to może merca porównasz do trabanta ?

użytkownik usunięty
arekmrozinski

Popieram! Jeden z najgorszych filmów ever!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones