PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792135}
2,9 35
ocen
2,9 10 1 35

Screamers
powrót do forum filmu #Screamers

Niestety, ale film nie ma większego składu i ładu. Na dodatek ponad połowa filmu to tylko oglądanie rozmów bohaterów i ich planach dotyczących firmy. Zostaje wpleciony wątek z dwoma filmikami, które bazują na znanym nam schemacie- chyba wszyscy pamiętają labirynt i wyskakującą na koniec twarz? Takie są właśnie te filmiki, firma na tym zarabia, ale nagle ktoś rzuca hasło, że na nim jest zaginiona dziewczyna i powoli akcja toczy się ku rozwiązaniu tej zagadki. Niestety, ale napięcia jest w tym zero, samo finalne rozwikłanie sprawy niczego nie wnosi- trochę miało postraszyć, ale wrzucenie wszystkiego na raz w ciągu maksymalnie 10 minut filmu na 1,5h czasu nie zdziała cudów. Dodatkowo brak choćby minimalnego wyjaśnienia dla całej sprawy niszczy odbiór, bo mam wrażenie jakbym oglądała film z przypadkowo sklejonymi różnymi scenami i "Proszę widzu, najedz się tym". Jestem rozczarowana tym filmem, zdecydowanie lepiej można by było całość poprowadzić.

ocenił(a) film na 2
PorwaneTrampki

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Wynudziłam się na tym do bólu. Najpierw mówiłam sobie: poczekaj, to tylko wstęp. Później okazało się, że ten wstęp to praktycznie większa połowa filmu. Rozwiązanie zagadki zaginionej dziewczyny...? Cóż, więcej emocji i napięcia odczuwam, kiedy szukam kluczy do drzwi w torebce. Rozczarowanie faktycznie sięga apogeum, kiedy pokazują się napisy końcowe, a człowiek dalej siedzi i nie ma pojęcia, co, kto i jak i dlaczego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones