PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 419
ocen
5,8 10 1 61419
4,3 9
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

uwielbiam!

ocenił(a) film na 10

Niestety kto nie oglądał serialu (nie pojedynczych odcinków ale od sezonu 1 do 6) ten nie zrozumie całego tego klimatu :)

ocenił(a) film na 7
ash27

Ja nie oglądałam wszystkich sezonów, jedynie pojedyncze odcinki i to po kawałku ale i tak uważam, że genialny film dla kobiet na chłodne wieczory gdy spada nam samoocena i myślimy, że tylko nasze życie jest zakręcone jak paczka gwoździ i że tylko my jesteśmy dziwne nie chcąc leżeć z własnym chłopem na kanapie przed TV.7/10

Alecia

Nie gniewajcie się dziewczynki, ale dziwne rzeczy piszecie ;)
Oglądałam wszystkie sezony i to wielokrotnie, generalnie jestem fanką tego serialu, a jednak nie zrozumiałam "tego klimatu". Jakiego w ogóle klimatu??????? Przecież ten film to totalne dno, bez sensownej fabuły, za to z przerysowanymi postaciami. Wszystkie bohaterki osiągnęły w tym filmie szczyt debilizmu, a faceci zostali kompletnie pozbawieni jaj. Poza tym "nuda, nuda, nic się nie dzieje". Serial jest bardzo dobry. Ma oczywiście lepsze i gorsze odcinki (czy sezony), ale utrzymany jest w zabawnej konwencji, a historyjki zostają idealnie wyczerpane podczas przeznaczonych im 25 minut. I w takiej formie się sprawdza. Na długometrażowy film zabrakło twórcom pomysłu. Już pierwsza część była słaba, ale dwójka osiągnęła szczyt żenady. Stworzyli potwora, ale cóż. Pokusa zarobienia dodatkowych dolarów była zbyt kusząca :(.

ash27

Ja akurat obejrzałam jednym ciągiem wszystkie odcinki i filmy. Tak jak jedynka wg mnie się dość dobrze wpasowała i uzupełniła całość, tak dwójka była kompletnie niepotrzebna. Nie oglądają jej niczego się nie straci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones