PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459569}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
6,4 79 751
ocen
6,4 10 1 79751
4,8 12
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście

3 część??

ocenił(a) film na 9

Myślicie że to dobry pomysł po genialnej 1 części i średniej 2 ?

ocenił(a) film na 10
AnnaCorleone

Jakiś czas temu dowiedziałam się właśnie, że ma być jeszcze jeden sezon serialu i kolejna część filmu. Wydaje mi się, że to może być dobry pomysł. Szczególnie z uwagi na fakt, iż sporo czasu minęło od 2 części. :) Koniec końców... zobaczymy :)

ocenił(a) film na 5
AnnaCorleone

Z jednej strony, jestem ciekawa, co wymyśliliby twórcy. Z drugiej, lepiej, żeby to się nigdy nie wydarzyło. O ile pierwsza część była znośna, to druga jest naprawdę potwornie słaba. Myślę, że niemal każdy, kto oglądał SATC (serial) ma podobne odczucia. O ile serial przełamywał stereotypy, zaskakiwał, pokazywał świat niezależnych i silnych, ale z drugiej strony dalekich od ideału kobiet, to filmy są obrzydliwie polukrowane i mają bardzo niewiele wspólnego z tym światem, który był pokazany w serialu. To typowa produkcja nastawiona na szybki zysk: nieskomplikowana fabuła z happy endem, ładna scenografia i stroje, zero refleksyjności. Ani tu nie ma szczególnej formy, ani treści, a moja w miarę wysoka ocena jest powodowana tym, że przynajmniej mogłam zobaczyć ulubione postaci po kilku latach znowu na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones