PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459569}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
6,4 79 789
ocen
6,4 10 1 79789
4,8 12
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście

Serial był, nie powiem że rewelacyjny, ale nawet z ciekawością i dobrze mi się go oglądało. Po filmie oczekiwałem, nie lepszego, ale chociaż dorównującego obrazu, ale wiadomo serial nie film, najlepsze wątki skraca się do minimum a seksu i humoru tu tyle co na lekarstwo. Jest głupio, nieśmiesznie, czasami nawet niesmacznie a w szczególności irytująco. Naprawdę chciałem żeby to był w miarę dobry film a wyszło jak zawsze, zakończyłem swój seans kiedy przybita niewypalonym ślubem główna bohaterka w końcu się z całego serca naprawdę zaśmiała, to w ogóle wyglądało jakby to była najśmieszniejsza chwila w jej życiu, z powodu tego że jedna z jej najlepszych przyjaciółek popuściła w majtki. Tak wiem, żenada.
Jedna z moich koleżanek jeszcze namawiała mnie na obejrzenie z nią części 2, nigdy w życiu i to będzie jeden z nielicznych momentów kiedy dotrzymam słowa.

2/10 za sentyment do serialu..

ocenił(a) film na 5
daniel_m3

SPOILER!!! Mi zabrakło w tym filmie serialowych "mądrości życiowych" przemycanych pod pretekstem felietonów Carrie. Nie żeby to były nie wiadomo jak głębokie mysli, ale ten serial był mocny, momentami śmieszny, lekki, ale właśnie nei do końca pusty, bo zawsze szło za nim jakies przesłanie. W filmie tego ni ma:(Poza tym od połowy główna bohaterka płacze tylko za facetem, robi się łzawo, zbyt dosłownie, zakończenie rodem z komedii romantycznej, jak Big do niej pisze i prosi o przebaczenie, to czuję się, jakbym oglądała"Bezsenność w Seatle" (nie, żeby był to zły obraz, ale jednak do "seksu..." mi to nie pasuje). Wątek powrotu Samanty do korzeni tez mnie znudził, bowiem przez cały serial jej postać ewoluowała, miała zdrowotne perypetie (podejrzenie HIV i rak), a następnie, w filmie cofa się, następuje spłycenie postaci. No i jeszcze Miranda i jej problemy... za to Charlott oszczędzono, sielenak i ukier tej postaci połączone z lukrowanym w filmie losem... Nie tego oczekiwałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones