PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459569}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
6,4 79 806
ocen
6,4 10 1 79806
4,8 12
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście

Mam 20 lat i studiuję historię na UAM-ie w Poznaniu. Uwielbiam serial i
pokochałem film. Za co? Za odważne mówienie o seksie i relacjach damsko -
męskich. Pokazanie różnych osobowości, które w ciężkich chwilach się
wspierają. Kobiet, które nie przepraszają za to, że żyją, tak jak w
polskich serialach... i nie załamują rąk, gdy coś nie wyjdzie. Fil POLECAM.

michu1945

Jakie to ma znaczenie że studiujesz, rozumiem że chce udowodnić że nie należysz do kretynów, ale w ciągu mojego życia spotkałam tak wielu imbecyli po studiach że dla mnie to żaden argument.
A Ty masz 20 lat, więc tym bardziej nie rozumiem po co o tym wspomniałeś.
A film jest świetny.

Ines82

Ines82. Chciałem się tylko przedstawić jełopie. Nie atakuj mnie i nie dopatruj się dziury w całym. Przynajmniej wiesz jak mniej/więcej wyglądam i w jakim wieku jestem, co nie czyni mnie bezpostaciową istotą w internecie. Przy okazji fakty które podałem mogą przeczyć temu, że film oglądają nie tylko samotne singielki po 30 lub 40 roku życia, ale też młodzi zdrowi faceci.

michu1945

hehe no tak wiedziałam że jesteś prostym marnym człowieczkiem jełopku, który w wieku 20 lat musi się chwalić studiami bo niczym innym nie może :D to pisałam ja podwójny magister ekonomii i matematyki :D

Ines82

Ech. Masz swój świat, to go twórz.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
michu1945

Ines82, ciotę kończysz, czy dopiero zaczynasz? Współczuję Twojemu facetowi. Bez kija nie podchodzić.

Aha a na temat to filmu nie widziałem.

Ines82

Coś ty taka narwana? Kup sobie worek bokserski! ;]

myszur

ok przepraszam poniosło mnie :P

Ines82

Ines -no debilna jesteś jak na te swoje dwa fakultety

basik_12

zamknij mordę kretynie, do ciebie nic nie pisałam więc stul dziób!

użytkownik usunięty
Ines82

Również od razu zastanowiłam się, czemu niby miała służyć informacja o studiowaniu... Przecież nikt nie zaczyna tematu od przedstawiania się: "hej mam 20 lat, lubię kolor błękitny a moje hobby to spacery z pieskiem". Nie rozumiem sensu "przedstawiania się", jak to kolega ujął. W poniższych postach widać tę jego "kulturę", a raczej jej brak. Niestety wniosek z tego taki, że studiować każdy może ;]

ocenił(a) film na 7
michu1945

A ja mam 16 lat i uczę się w LO ;D ;D

ocenił(a) film na 6
Dzwoneczek16

Może przestańcie się przechwalać i wróćmy o filmu... Nie oglądałem go jeszcze, ale jak jest tak dobry jak serial to super... Przez ten serial (tak myśle) chociaż po części zrozumiałem kobiety... Pozdrawiam... :)

użytkownik usunięty
Jedras992

Jesteście wstrętni jak ten film, serial był lepszy:) choć też żadna rewelacja.

michu1945

Jedras992. Mówienie kim się jest, zwłaszcza przez studenta, nie jest
przechwalaniem się.

ocenił(a) film na 6
michu1945

"ja podwójny magister ekonomii i matematyki" kawałek wypowiedzi pani wyżej... i czy to nie jest przechwalanie? Sam mogłeś napisać, że studiujesz, historie i finito, a nie jeszcze na Uniwersytecie W Poznaniu, a co kogo obchodzi gdzie...

michu1945

Jedras992. Mówiłem o sobie.

michu1945

A ja studiuję Filozofię i się nie chwalę bo mogę wylecieć i będzie gorzej :P

8/10 dla filmu
9/10 dla serialu

Pozdrawiam.

michu1945

Hej co do filmu to był marny jednak serial był świetny , sama też nie oglądam polskich seriali bo rfzeczywiście tak jak piszesz kobiety tam prepraszają że żyją no i nie miewają orgazmów bo to nie wypada a wg to kobieta nie powinna miec orgazmów tylko siedziec w kuchni.
Pozdrawiam

michu1945

Noooo wcale się nie dziwię! A myśl, że może są gdzieś takie kobiety, starsze, chętne i skoncentrowane głównie na seksie to dla młodego mężczyzny coś wspaniałego może być, he he. Ich osobowości nie są specjalnie zróżnicowane moim zdaniem. I chociaż film mi się podoba, to jednak jest to jednak coraz bardziej konfekcja, kreowanie rzeczywistości i przede wszystkim reklama! My kobietki (z serialu) żyjemy dla seksu, ubrań, "funu", a praca no praca gdzieś tam jest.... .

ocenił(a) film na 4
michu1945

A ja uczę się w zerówce. Ludzie, ogarnijcie się.

Sądzę, że chłopak mówiąc o swoim wieku miał na myśli, że mogą oglądać ten film też młodzi chłopacy (chyba sam też gdzieś tak napisał). Komu zaszkodzi też napisać gdzie/jak/i kiedy?
Wystarczy jedno niedociągnięcie - A filmwebowicze cię zaatakują ;)

ocenił(a) film na 4
BeautyAndStupid

Uh. Widzę, że temat już dawno wygasł. A szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones