PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459569}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
6,4 79 806
ocen
6,4 10 1 79806
4,8 12
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście

Dla mnie jest szokujące że ta aktorka może być uznana za symbol seksu i piekności. Dla mnie ona nie jest nawet zwyczajnie brzydka. Jest po prostu obrzydliwa. Patrzenie na nia powinno być torturą w chińskim więzieniu. Jest kolejnym przykładem że wystarczy napisać o kimś że jest piękny i ludzie nagle zaczynają tak myśleć. Zdecydowanie najgorsza postać serialu

użytkownik usunięty
adamiaklukasz

jak oceniasz postać na podstawie jej wyglądu to gratulacje. Dla mnie Sarah wcale brzydka nie jest i nie mówię to jako fan, a jako osoba obiektywna. Widac, że gdzieś musiałeś rozładować swoją frustrację :P

Nie oceniam jej na podstawie wyglądu tylko oceniam jej wygląd łapiesz różnicę?

ocenił(a) film na 9
adamiaklukasz

To ciekawe, bo wieczorem oglądaliśmy Seks w wielkim mieście z mężem i obydwoje uważamy że jest przepiękna. I nie dlatego że media podsuwają nam tego typu opinię, bo np. mój mąż z artykułami o celebrytach wspólnego nie ma nic. A Sarą wydawał się być oczarowany - mówił że jest śliczna, pełna radości, seksowna w cudownie lekki, nienahalny sposób. Ja dodam że jest niezwykle wyrazista - nie piękna w oczywisty sposób, ale niezwykła, pełna wewnętrznego blasku, spontaniczna i naturalna, przy tym elegancka i stylowa - można na nią patrzeć bez końca.
I na jej wyglądzie mdz. in oparty jest fenomen popularności tego filmu, tak myślę.

ocenił(a) film na 9
adamiaklukasz

Wiesz piekno nie musi opierac sie tylko na wygladzie jej twarzy bo chyba o to najbardziej chodzi w twoim stwierdzeniu, ze ejst brzydka. Jej piekno polega na tym, ze ma w sobie to cos, jest seksowna, umie to podkreslic swoim ubiorem i niezwyklym stylem i klasa. Chcialabym miec takie wyczucie stylu jak ona. A w playboyu sa plastkiowe lale, ubierajace sie jak wiekszosc amerykanek. Te dziewczyny wyroznia z tlumu tylko kilo tapety i nadmuchane cyce. W photoshopie kazdego mozna przerobic, a widziales jak te playmate wyglada po 20latach??

ocenił(a) film na 8
klaudia90210

"Jej piekno polega na tym, ze ma w sobie to cos, jest seksowna, umie to podkreslic swoim ubiorem i niezwyklym stylem i klasa." -> dokładnie. Ja osobiście nie rozumiem dlaczego niektórzy uważają ją za brzydką. Szczerze powiedziawszy w serialu, jak i w filmie wyglądała naprawde nieźle. Ma oryginalną urodę i styl. Cieszę się, że nie obsadzono w roli Carrie żadnej pospolitej blond piękności. Uważam, że jej osobowość, charakter, styl ubierania jest nieziemsko seksowny i myśle, że o to właśnie chodziło twórcom.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Mikimoto_

Witam! ja osobiscie uwazam ze nie jest zbyt seksowna i w ogole nie pociagajaca, cos naprawde mnie odstrasza od niej, ale rozumiem kazdy ma inny gust. I rowniez jako aktorka tez nie do konca do mnie przemawia widze ja tylko w jednym swietle tylko i wylacznie jesli chodzi o SwWM to juz bardziej sklanial sie bym ku Kim Cattrall, ktora jest zdecydowanie bardziej seksowna i pociagajaca i w dodatku spojrzmy ile ma lat :) pozdrawiam.

klaudia90210

No nie jest to dyskusja o Playboyu, ale jednak żeby tam się znaleźć to jednak trzeba być ładną kobietą. Retusz to nie wszystko. A po dwudziestu latach wyglądaja różnie jedne się sypią a inne trzymaja, jak każdy inny człowiek. Poza tym w Playboyu na ogół kobiety są rozebrane, więc ciężko powiedzieć czy ubierają się jak większość amerykanek, które nawiasem mówiąc rzeczywiście nie umieją się ubrać.

ocenił(a) film na 9
adamiaklukasz_2

Mozna cos powiedziec o ich ubiorze jesli obejrzysz Królczki palyboya na Mtv lub E! ;)

klaudia90210

I co aż tak źle z nimi? Poza tym playboy to nie tylko stany. W Polskich edycjach też są bardzo piękne kobiety, a że komputer tam robi swoje to cóż takie czasy.

adamiaklukasz

"Zachowuje się, jak gdyby była piękna. Większość Amerykanek tak postępuje. To jest sekretem ich uroku." Oscar Wilde, tak mi się skojarzyło.

Zgodzę się, że Sarah nie jest jakąś typową, klasyczną pięknością, ale zdecydowanie ma w sobie coś pociągającego. I choć w filmie momentami (zaznaczam - momentami!) wyglądała na okropnie starą i wychudzoną, to talentu aktorskiego nie można jej odmówić, a to chyba powinno być na tym portalu nieco istotniejsze? ;)

Swoją drogą - napisz o Ronie Perlmanie, że jest piękny, i oczekuj, żeby ktoś Ci uwierzył. Pozdrawiam :)

Isz_

ja zgadzam się z autorem tematu, Sarah nie jest ładną kobietą. Zachwyt nad nią wynika wyłącznie z jej roli w Seksie, jej postać jest bliska widzom, wiele osób się z nią utożsamia. Jednak nie da się ukryć, iż sama Sarah jest zwyczajnie brzydka. Jestem pewna, że gdyby nie zagrała w tym serialu, gdyby z tego powodu nie było wokół niej aż tak wielkiego szumu, a byłaby znana jedynie ze swoich pozostałych ról, niewiele osób mówiłoby o niej, że jest ładna.
Od razu zaznaczam, że nie oceniam jej po wyglądzie, nie ma to nic wspólnego z Sarah jako osobą czy jako aktorką, ale patrząc na nią bez całej otoczki muszę przyznać, że brak jej urody.

adamiaklukasz

Sarah została uznana przez magazyn Maxim za najmniej seksowną kobietę na świecie :-))) No i polecam załączone w linku zdjęcie

http://www.hollywoodgrind.com/sarah-jessica-parker-named-worlds-unsexiest-woman/

Z wyglądu ta kobieta nie jest kompletnie seksowna ale to jest kwestia gustu. Ocenianie jej za "kobietę z klasą, super ubraną, mądrą" jest komplementem dla scenarzystów serialu :-)))) Nie znacie jej osobiście więc nie wiecie jaka jest naprawdę.

frankowski

"Nie znacie jej osobiście więc nie wiecie jaka jest naprawdę."

Dlatego też nie oceniamy jej jako człowieka;)

ocenił(a) film na 9
frankowski

Całe szczęście, że napisałes/łaś "to jest kwestia gustu"...
Przykładowe zdjęcie, to beczka śmiechu, bo każdy z nas, nawet tych nienajbrzydszych i całkiem, całkiem sexi, posiada cały sztab fotek którymi niechętnie się dzieli z opinivesnavenlo@gmail.com

ocenił(a) film na 9
frankowski

Całe szczęście, że napisałes/łaś "to jest kwestia gustu"...
Przykładowe zdjęcie, to beczka śmiechu, bo każdy z nas, nawet tych nienajbrzydszych i całkiem, całkiem sexi, posiada cały sztab fotek którymi niechętnie się dzieli z opinia publiczna...
Troszke ponizej pasa, nie sadzisz?
Poza tym zarówno świetne ubrania,wygłaszane opinie i sposób bycia, który świadczy o tzw. klasie, to tylko oprawa. I jeśli w SWM to zasługa scenarzystów to świetnie wykonali swoja pracę. Sarah J. Parker zrobiła to co mogła również po mistrzowsku, bo nadała swojej postaci zupełnie unikalna, spójna osobowość. Ja i przypuszczam wiele innych osób nie chciałoby widzieć w tej roli żadnej innej osoby. Ona JEST Carrie... A to zadanie AKTORA. Taka jest ta postać. Nie idealna, rzec by się chciało plastikowa, ale normalna osoba, która fascynuje świat wokół i dla którego ona jest fascynujaca... Która śmieje się w głos, "gdy coś jest naprawdę śmieszne", nawet gdy wali jej się świat. Piękno jej jest w środku i nie byłoby piękniejsze, gdyby była idealnie wymodelowana, sofistyczna lolitka.
Wręcz przeciwnie - byłaby nieprzekonywujaca a serial drętwy, pusty i nadęty... Kiedy widzisz jak mówi, jak się śmieje, kiedy widzisz jej oczy, widzisz, że - jak na dzisiejszy świat - jest prawdziwa. I piękna. Taka jest... Wystarczy na nia spojrzeć.
A rankingi... It’s nothing, really, don’t worry about it! :)))

vesnavenlo

Moim zdaniem Sarah nie jest piękna, odważyłabym się nawet powiedzieć, że brzydka, ALE ma w sobie niesamowicie dużo wdzięku i piękną figurę, pasuje do tej roli.

ocenił(a) film na 3
adamiaklukasz

Jest nieatrakcyjna kobietą, być może niepozbawioną uroku osobistego i swoistego czaru, ale jej męskie rysy i szczęka nie można uznac za atuty.

Spośród czterech dziewcząt w "Seksie.." jest najbrzydsza, ale nie na oczywistą, klasyczna urodę było zapotrzebowanie w serialu, tylko by udowodnić, że brzydka, ale zgrabna i w pewien sposób seksowna, nieco doświadczona kobieta jest w stanie posiąść każdego.

boguslaav

Może nie jest śliczna w sensie wyglądu ale brzydka napewno tez nie. Moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna kobieta i to głównie na niej opiera się serial, poza tym bardzo ją lubie ale nie jestem jej wielka fanka i nie uwazam by byla najbrzydsza z czterech kobiet, wszystkie sa bardzo ladne i pewnie dlatego wlasnie je wybrali do grania w tym wlasnie serialu ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
katherine8

Niektórzy to chyba nie znają wagi swoich słów... Macie pojęcie o kim mówi
się 'brzydki'? Ja kiedyś myślałam, że pewna aktorka (nieważne już która)
jest brzydka, ale później zobaczyłam na przystanku naprawdę kogoś
brzydkiego i odpychającego... Skoro dla kogoś Sarah Jessica Parker jest
brzydka to chyba za mało w życiu widział ludzi...
Co powiecie o takich twarzach:
http://thebsreport.files.wordpress.com/2009/07/woman-ugly1.jpg

http://www.kawakib.com/MakeupNONE.jpg

http://www.splotchy.com/images/blog/hero/dannytrejo.jpg
http://dfw01.umicache.com/p/purevolume.com/big/-226-1111954595-ugly_man.jpg

Nie jesteście za cholerę obiektywni.

Redrum

Akurat z tej drugiej pani dałoby się zrobić bardzo ładną postać, gdyby ją tylko lepiej uczesać, umalować i zdjąć jej te paskudne okularki ;)

ocenił(a) film na 2
Isz_

Hm. No chodzi raczej o to, że Sarah jest brzydka jak na aktorkę i kobietę uznawaną za ładną ;) Zgadzam się, że do najpiękniejszych nie należy. To całkiem nie taki typ kobiecej urody, jaki cenię. Ale ma coś w sobie :)

ocenił(a) film na 1
adamiaklukasz

Jeśli chodzi o jej twarz to w pełni się zgadzam. Koszmar. Freddy Kruger ma milszą twarz.
Chociaż jakby jej łeb uciął i przykelił inny to byłaby z niej niezła sztuka....gdyby nie ta koszmarna twarz, jej profil, broda, nos, fuj.

Co do reszty ciała, nienaganne.

adamiaklukasz

No może piękna aż tak do końca nie jest, ALE MA COS W SOBIE, coś takiego, co przyciąga wzrok. Ma fajną figurkę. I tak śmiesznie chodzi. Z mężem ((tak mój mąż ogląda to razem ze mną) stwierdziliśmy, że w szpilkach ma taki dziwny chód jakby miała coś w d...pce :))) Poza tym podobnież najbrzydsi ludzie są najbardziej pożądani.

adamiaklukasz

I co tego, że nie ma klasycznie pięknej twarzy? Jest bartdzo sexy i przez to świetnei wygląda. Autor tematu ma chyba jakieś kompleksy.

użytkownik usunięty
Tidus_

To czy ktoś jest seksowny, czy nie, nie decyduje tylko wygląd danej osoby. On też ma swoje zanczenie, ale chodzi tu głównie o wszystkie aspekty atrakcyjności danej osoby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones